2726
عنوان

تاپیک نماز اول وقت. پرواز به سمت خدا🌸🍀

| مشاهده متن کامل بحث + 17227 بازدید | 2418 پست
ممنون اگه باشمااشنا نشده بودم 😢😢الان این حس رونداشتم خیلی ممنون ازشما اجرتون باخدا وپیامبرش 🙏🙏 ...

خواهش میکنم همش کمک خدا و امام زمان (عج) هست من هیچم🌱

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نماز صبح خواب موندم 10دقیقه بعد اذان تقریبا ظهر سروقت ومغرب وعشاءهم یه رب بعداذان خونده شد

سلام قبول حق باشه ممنون از گزارشتون🍀

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2728

سلام بر خواهر خوبم فاطمه جون شبتون بخیر ...

منم خداروشکر امروز نمازمو اول وقت خوندم .انشاءالله  که قبول باشد.مرسی ✋✋

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام بر خواهر خوبم فاطمه جون شبتون بخیر ... منم خداروشکر امروز نمازمو اول وقت خوندم .انشاءالله &nbs ...

سلام عزیزم احسنت قبول باشه ان شاالله🌱

سلام  نماز صبحمو با تاخیر خوندم متاسفانه  ظهر و عصر و مغرب و عشا سر وقت💙  

سلام عزیزم احسنت قبول حق باشه 🌷

سلام به فاطمه جان و همه خانوم های گل...همه نمازها به جز صبح اول وقت ادا شد...نماز صبح خواب موندم متاسفانه، قضا نشد اما اول وقت هم نبود، ماه رمضون خوب بود بیدار بودیم نماز صبحم اول وقت میشد اما الان نه  

سلام خوبین ،نمازهام اول وقت بود ،نماز صبحم نه خواب موندم یک ساعت بعد اذان شد متاسفانه گوشیم زنگ میخو ...

سلام قبول حق باشه🍀

این دیر شدن نماز صبح چند تا علت داره یکیش خستگیه و دیر خوابیدن، البته دیر خوابیدن برای سلامتی هم خیلی مضره. باید ببینیم علتش چیه و سعی کنیم که اصلاحش کنیم🌹

کسانی که سوال میکنند نماز صبحمون چیکتر کنیم قضا نشه؟ این جواب سوالشون:

اره واقعا برای من اتفاق افتاده 

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
سلام قبول حق باشه🍀 این دیر شدن نماز صبح چند تا علت داره یکیش خستگیه و دیر خوابیدن، البته دیر خوابی ...

من دلم میخاد نماز بخونم ولی وقتی بچه بودم تا ی مدت هرکاری بگی کردم تا خدا ی حاجت سادمو بده ولی نداد دیه دست و دلم پیش نمیرع البته گاهی اوقات دلم شدیدن شدیدن نماز میخاد ولی.......☹🍫🍓

میوو
2706