2726

سلام نی نی سایتی های گل

از دیشب دست درد و پادرد دارم جوری از درد دستم تا صبح نخوابیدم، ظهر یه دیکلوفناک سدیم خوردم اما هنوز دردشون نرفته کم شده اما نرفته بیحالم هستم ولی گلودرد و سرفه و تب ندارم 

میترسم کرونا باشه اینم بگم من همش خونم هیچ جا نمیرم خیلیم رعایت میکنم و دیسک گردن دارم میگم شاید بخاطر دیسگ گردنم باشه یا خدای نکرده کرونا... چکار کنم حالا ریزش موی شدید هم تو این یکماه گرفتم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

نه عزیزم نیست 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از بس بشور بساب میکنم و کار کردم مث کوزت تو این دو ماه خیلی داغونم از نظر روحی و جسمی نمیدونم چکار کنم دوستم میگفت کرونا گرفته بدن درد داشته منم میترسم دخترم همش تو بغلم میاد یعنی اینقدری که من رعایت میکنم تو فامیل کسی نمیکنه حتی یه اتاق گذاشتم برا قرنطینه وسایلی و خریدای بیرون همشم شوهرم میره خرید من نمیرم

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
مربوط به گردن از بس تو خونه موندیم بدن درد گرفتیم منم کمردرد و گردن درد و کتف درد دارم

دقیقا منم کتف درد بازو درد وکمر درد دارم ولی بیحالی ترسوندتم بیحال نبودم این مدت آخه

برای ریزش مو بچه ها چکار کنم دکترم که نمیشه رفت حداقل فعلا که نمیشه، شامپو بچه گرفتم و قرص زینک پلاس میخورم حدود یک هفته س اما هنوز کلی ریزش دارن موهام وحشتناک میریزه موقع بعد حمام که شونه میکنم

دقیقا منم کتف درد بازو درد وکمر درد دارم ولی بیحالی ترسوندتم بیحال نبودم این مدت آخه

عزیزم همش ماله بشور بسابه من که همسرم دو تایمه ظهر که میاد ضدعفونی شب که میادضدعفونی وسایلم یه طره بچه داری و اشپزی یه طرف تازه منم از ۲۷ بهمن پامو از تو پاگرد نزاشتم بیرون

عزیزم همش ماله بشور بسابه من که همسرم دو تایمه ظهر که میاد ضدعفونی شب که میادضدعفونی وسایلم یه طره ب ...

تنتون سالم 

ان شاءالله خدا به برکت این ماه رمضان این ویروس رو ریشه کن کنه از همه موجودات زمین