2737
2734
عنوان

کسی میدونه؟

69 بازدید | 4 پست

سلام خانما

من با وجود پیشگیری باردار شدم هنوز قلبش تشکیل نشده و به هیچ وجه آمادگی بارداری رو ندارم نه مالی نه جسمی نه روحی

کسی میدونه دکتر نامه سقط میده یا نه؟ با توجه به اینکه قلبش تشکیل نشده

راهی واسه سقط سراغ دارید؟ بجز زعفران که خیلی زیاد خوردم

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

مگه اینکه شیاف غیر قانونی گیر بیاری وگرنه دکتر سقط نمیکنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما روزی بچه را نمی دهی هیچ وقت دست به قتل یک موجود بی گناه نزن که هم دردنیا وهم دراخرت مجازات ...

چرا عزیزم خرج بچه رو ما میدیم یه پسر دارم که وقتی بدنیا اومد شوهرم بیکار شد و نمیتونم هرچی میخواد براش تهیه کنم

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
چرا عزیزم خرج بچه رو ما میدیم یه پسر دارم که وقتی بدنیا اومد شوهرم بیکار شد و نمیتونم هرچی میخواد بر ...

باشه عزیزم هیچ کدوم ازاین ها که شوهرم بیکارشدو...دلیل نمیشه بچه را سقط کنیم چون خدایی که فرزندی هدیه می دهدخودش هم وسیله ارتزاق وزندگیش را هم جورمی کنه فقط به خداونداعتمادکن.