2737
2734
عنوان

جوابی ک ب برادر شوهر دادم بد بوده ؟

627 بازدید | 47 پست

یه ماهه ندیدیم همو

تماس تصویری فقط داشتیم

الان زنگ زد ب گوشیم

نتونستم ج بدم

بچم رو پا داشتم میخوابوندمش

دوباره زنگ زد خونه

ج دادم

اولش گفت ب اطرافیان ک فک کنم خوابه

بعد گفت

گفت فلان جا هستیم نزدیک خونتونیم(با خونمون ۵ دفه فاصله داشتند)

گفت خواهرشوهرم میخواد یه دقیقه بچمو ببینه

منم گفتم روی پام داره می‌خوابه

آخراشه

گفت پس هیچی

گفتم عصر بیدار شد تماس تصویری میگیرم

گفت باشه و ...

اصلا تعارف نکردم بیان یا ک بگم بیدار نگه میدارم بیاین و ...

زشت نیست؟

اینم می‌دونم داخل نمیومدن چون میدونن حساسیم

اما اگه میومدن دیگه راه باز میشد

از فرداش خواهر شوهر دیگم و پدرشوهرم و ... میامدن

نه دم خونه

بلکه داخل

کار بدی نشد؟

نه، عالی بود

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن کار درستی کردی

ارامش خودت تو الویت باشه

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
2738
خدا کنه  عذاب وجدان گرفتم میگن عروس پررویی داریم 😄

بزار بگن. هرچند نمیگن. میگن عروسمون حساسه نهایت ک. خوب کردی. 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2706