2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا امیدوار باشم که حال و روزم‌هوب بشه و فقط چند هفته است میترسم تا آخرش اینجوری باشم

نه عزیزم. خوب میشی. از من افتضاح تر بعید میدونم رو کره زمین بوده باشه. همش بالا میاوردم. روزی دو یا سه بار. بالا میاوردماااااا. تهوع نه. 

یه خانم مستقل و قوی 

من ۹ ماه بارداریمو دوست داشتم سخت بود یکم ولی حس خودشو داشت یه نی نی تو شکمت و حس اون تکوناش .

واقعا دلم تنگ شده بود برای اون لحظات😁

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2728
سه ماه اوووولللللل وای وای وای . من پیر شدم اصن. ۳ ماهه سوم فقط لحظه شماریه. اینش سخته. وقت نمیگذره. ...

من 32 هفتم 

ب خدا بس ک دستشویی میرم ... کلافه شدم ... شبا ک رسما دیگه خواب درست درمون ندارم

ولی همش فدا سر پسرم 😍😍😍😍

اون صحیح سالم بیاد 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
سه ماه اوووولللللل وای وای وای . من پیر شدم اصن. ۳ ماهه سوم فقط لحظه شماریه. اینش سخته. وقت نمیگذره. ...

شما چه مشکلی داشتی دقیقا از چند هفتگی خوب شدین خاطتون هست

من ۹ ماه بارداریمو دوست داشتم سخت بود یکم ولی حس خودشو داشت یه نی نی تو شکمت و حس اون تکوناش . واقع ...

منم میگم ب دنیا بیاد دلم برا بالا پایین پریدناش تو دلم تنگ میشه 

خخخخخ

تو هست میگیم بیا بیرون ... بیرون اومد میگیم دلمون تنگ شده خخخخ

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
من 32 هفتم  ب خدا بس ک دستشویی میرم ... کلافه شدم ... شبا ک رسما دیگه خواب درست درمون ندارم و ...

آره خیلی سخته. بدبختی اینکه من هندونه هم خیلی دلم میخواد همش. اونم که آدم سالمو میبنده به دستشویی. حالا فک کن من چقد میرم.  

یه خانم مستقل و قوی 

اي بابا پس اگه جاي من بودي چيكار ميكردم

بدترين دوران زندگيم

تهوع شديد بعد انقباضات زياد ك همش بستري بود بعد گرفتگي عروق پا ك از درد فرياد ميزدم و از اين بيمارستان به اون بيمارستان ك كسي هم برام كاري نميكرد از ماه ٨عرق كردناي وحشتناك بعد فعميد اي يو جي آر شدم ماه ٩باز استفراغ زياد 

بعدشم زايمان خيلي وحشتناك حالًا برو خداروشكر كن ديگه ناشكري نكن

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
منم میگم ب دنیا بیاد دلم برا بالا پایین پریدناش تو دلم تنگ میشه  خخخخخ تو هست میگیم بیا بیرون ...

دلت تنگ میشه بعد برای دورانی که تو شکمت نی نی بود

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2706