2726
عنوان

✨🌹 ختم دعای مجیر 🌹✨

| مشاهده متن کامل بحث + 12524 بازدید | 957 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام به لبخند نگاه عزیز❤ممنون از دعوت وزحمات ووقتی که برامون میزاری❤انشاالله ماه مبارک رمضان هم به شما دوست خوبم وهم به همه عزیزانی که دراین ختم شرکت کردن مبارک باشه وهمگی بتونیم ازاین ماه نورانی بهره ببریم،التماس دعا💗

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728
هدیه به حضرت امیرالمؤمنین (ع) و حضرت صاحب الزمان (عج) ، اللهم عجل لولیک الفرج 🌺 ششم اردیبهشت ...

سلام.ممنونم.انشالله از فردا شروع می کنیم.ببخشید چرا ۴۱ روزه؟ مگه ختم چله نباید ۴۰ روز باشه؟ضمنا باید بین ختم ها حداقل یک روز فاصله باشه وگرنه چله محسوب نمیشه.ما امروز ۵ اردیبهشت روز ۴۱ ختم آل یس بود..بدون فاصله فردا ختم چله دعای مجیر رو داریم.

اگر ممکنه برای ختم چله بعدی یک روز بینش فاصله بندازید.

امیدوارم به خاطر اینکه بانی این کار خوب هستید عاقبت بخیر بشید.

سلام.ممنونم.انشالله از فردا شروع می کنیم.ببخشید چرا ۴۱ روزه؟ مگه ختم چله نباید ۴۰ روز باشه؟ضمنا باید ...

سلام عزیزم ممنونم ازتون

اما گلم من این موضوع رو از چند نفر از اهل دین و وارد پرسیدم و اصلا هیچ اشکالی نداره که چله بینش فاصله نباشه و حتی میشه چند چله برداشت من تحقیق کردم خانمم 

ختم 41 روز هم به این دلیل هست که چهل نفر برای اعضا دعا کنیم

⁦♥️⁩🌺

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

🌙کاش‌دراین رمضان لایق دیدارشوم

مهدی جان

🌙سحری بانظر لطف توبیدار شوم

مهدی جان

🌙کاش منت بگذاری به سرم

مهدی جان

🌙تاکه همسفره تو لحظه ی افطار شوم

مهدی جان

اَلّلهُمَّـ؏عَجِّل‌لِوَلیِّڪَ الفَرَج🙏

سلام. ان شالله به حق حضرت علی علیه السلام و خود آقامون حضرت مهدی عجل الله فرجه ... ظهورش نزدیک باشه. و خدا حاجت قلبی دوستان عزیزم رو بده و بهترین ها رو قسمتشون کنه⁦🙏🏻⁩

قرائت شد. 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز

ختم ادا شد🍀🍀🍀🍀🍀

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

امروز دعای مجیر هدیه به امیرالمومنین علی (ع) و امام زمان قرائت شد. ان شاءالله همگی حاجت روا بشیم🤲

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

سلام دوستای خوبم،طاعاتتون قبول باشه،دعای زیبای مجیر هدیه به آقاامیرالمومنین وتعجیل درفرج مولایمان امام عصرقرائت شد،التماس دعا🌸

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

سلام خدمت خواهران عزیزم ، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو خدمت شما خوبان تبریک عرض می کنم ، ان شاءالله طاعات و عبادات تون مورد قبول درگاه حق واقع بشه⁦♥️⁩

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

ششم اردیبهشت : دعای مجیر هدیه به حضرت امیرالمؤمنین (ع) و حضرت صاحب الزمان (عج)

اللهم عجل لولیک الفرج

🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💛به مـ🌙ـاه مبارک رمضـان خـوش آمدیـد💛

قلـــب بی گـناه
ذهن قرآنی
و فـکر ربانــی
زبــان ذاکـــر
و قلــب خاشــع
و نفــس با اطمینــان
روح بلــند همـــت
و توبه نصــوح از همــه گناهـــان