2737
2734

حدود سه ماه هست ک متوجه سرطان همسرم شدیم دوهفته پیش شروع ب درمان با دوز سنگین کردیم... 

اوضاع خیلی بدیه خیلی 

دلم از همه چیز گرفته خودمم سینه هام سوزش داره.. 

شوهرم هفته دیگ تزریق داره اما چنان دندان دردی گرفته ک تحملش تموم شده دلم میسوزه وقتی نمیتونم هیچ کاری کنم ...نه دکتری هست ن اورژانسی ن دندون پزشکی سطح پلاکتش اومده, پایین و خیلی نگرانم چون این دکترای لعنتی تا دوروز دیگ نیستنشون

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشالا خدا شفا بده عزیزم  

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2738

عزیزم😔حتما شیره انگور بده بخوره، واسه تقویتش عالیه

تکه های کوچک گوشت رو بنداز تو یک شیشه خالی سس و درش رو ببند و بذار تو قابلمه آب تا کم کم بجوشه، بعد چند ساعت گوشت و عصاره اش رو بده بخوره

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2706