2737
2734

Www.uptv.com

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آپارات فیلیمو♥️

با زندگی نساز :) زندگی رو بساز �قدرت یعنی اختیار کشتن داشته باشی ولی ببخشی �🌈روز های بد روزهای خوب را میسازند!🙂مردم شهری که همه در آن می لنگند ، به کسی که راست راه می رود می خندند ... !👑💍خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...!�♥️قهرمان خودت باش'🏋️‍♀️گاهی تنها همراهی که‌نیاز داری، همراهی خودته.♥️♣️اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2728
2738