2703
2553
مرسییییییییییییی فافا جونم دکتربهم 9 شهریور وقت داده که برم برای سونو ببینم چه خبره فکر کنم فقط ساک حاملگی رو بتونه ببینه ... من اخرین پریم 27 تیر بوده امیدوارم نی نی گل شما هم صحیح و سالم بیاد توی بغلت عزیزمممممممممممممم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
منم اخرین پری ام 31 تیر بود

پس منم الانا نرم دکتر تا یهو برای سونو برم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فافا جون من روزی که ازمایشم مثبت شد دکتر بهم برای 9 شهریور وقت داد بهم گفت الان که زوده ...... تازه نمیدونم تا اون تاریخ هم قلبش میزنه یا نه فقط سعی میکنم به خودم استرس ندم ..... من هم تقریبا دوسال طول کشید تا باردار شدم

شما هم اره بذارسونو رو یک کم دیرتر برو که خیالت راحت بشه فقط فولیک اسیدت رو حتما بخور البته من رفتم دکتر شبی یک شیاف سایکلوژست هم بهم داد شاید لازم باشه دکترو بری گلم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
شنیدم وقتی باردار پسر باشید تیتر بتا اولش پایینه

اما همه چی به خدا بستگی داره بازم
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2714
مرسییییییییییییییییی پری جون ایشالااااااااا قسمت همه دوستای منتظر هر چه زودتر
مامی اریا جون فافا جون جوابتو داد گلم منم شنیدم که با بتای پایین احتمال پسرداشتن بیشتره ولی منم فقط شنیدم عزیزم
شادی جان آخه من شنیدم که آزمایشگاه های مختلف اشلشون فرق می کنه. این آزمایشگاهی که من رفتم 50 به بالا رو مثبت اعلام می کنه. در این صورت 105 برای روز 5 پری به نظر شما کمه یا زیاد؟
داداش پانیذ کوچولو انشالا دی ماه میاد پیشش
2706