2703
2553
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 468889 بازدید | 4573 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای گل ، خوبین ؟ فسقلی ها خوبن ؟
از افزایش شهریه چه خبر ؟
میترا جون ، برای کلاس بندی میشه درخواست کرد بچه تو کلاس معلم خاصی باشه ؟ یا خودشون کلاس بندی میکنند ؟
آفتاب جون در مورد رضایت از مدرسه ، چون باران پیش هست . خیلی نمیشه در مورد آموزش نظر داد فعلا . اما از اینکه محیط شادی داره و مدرسه رو دوست داره خیالم راحته که انتخاب درستی بوده . امیدوارم از این به بعد هم محیط شاد باشه .
2456
نیک جان میشه شهریه مهدوی رو در سال گذشته بگید. و اینکه شهریه امسال معلوم نشده. اسم معلمشون هم می گی؟ خانم احمدیان پور نیست؟
می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
سلام دوستای عزیزم ......

سیلویا جون ممنون که نتیجه ی تحقیقاتت رو برای ما گذاشتی .اگه درست متوجه شده باشم این آمار برای مقطع دبیرستان بود چون ابوریحان که مقطع ابتدایی نداره .....

راستش اون زمان که من تصمیم گرفتم اسم دخترم رو تو مهدوی بنویسم هم خیلی تحقیق کردم از منابع مختلف و متوجه شدم تو مقطع دبستان مهدوی چندین ساله حتی از خرد بهتر بوده البته تو مقطع دبیرستان خرد بهتر بوده .....ناگفته نمونه که دوستان بدونند تو تمام این مدارس برای ثبت نام تو مقاطع بالاتر حتی از دانش آموزان خود این مجتمع ها آزمون گرفته میشه و دانش آموزان باید امتیاز لازم رو برای ورود به مقاطع بالاتر کسب کنند....

آمار هر ساله هم همونجور که سیلویا جون گفتن متغیره و باید به میانگین رتبه ی چندسال اخیر توجه کرد, وکاملا با این جمله موافقم که درنهایت آمارقبولی کنکور نشان دهنده ی سطح علمی مدرسه هست
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
ودر موردهزینه های مربوط به مدرسه : به غیراز شهریه و سرویس که قبل از عید هزینه ش رو حساب میکنن اول سال پول روپوش مدرسه ولباس ورزشی و لوازم تحریر رو هم باید پرداخت کنیم و دیگه هیچ هزینه ی اضافی در طول سال از خانواده ها گرفته نمیشه
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
میترا جون من کاملا باهات در مورد مدرسه موافقم . فقط کاش مثل پیش دبستان ، توی دبستان هم زبان صبح بود فارسی بعد از ظهر . البته این حسن رو داره که معلم زبان پیش و کلاس اول شون یک نفر باشه .
2714
میترا جون من کاملا باهات در مورد مدرسه موافقم . فقط کاش مثل پیش دبستان ، توی دبستان هم زبان صبح بود فارسی بعد از ظهر . البته این حسن رو داره که معلم زبان پیش و کلاس اول شون یک نفر باشه . راستی شما ثبت نام کردین ؟
ممنون میترا جون

بقیه دوستان لطفا همکاری بفرمایید

مدرسه خوب منطقه 3 دخترانه.آتیه سازان.کیمیای علم

فرناز جون نیکان خیلی مذهبیه.پارسا و صلحا هم خیلی عالیه ولی اونم مذهبین شدید.رشد فرمانیه و سروش تو دروس هم پیشنهاد من به شماس.خرد پسرونه نداره

مدرسه پسرونه رهیار هم خوبه برا دوستی که مدرسه پسرونه میخواستن.

سلام دوستان . من دخترم رو پیش دبستان طلوع ثبت نام کردم ولی هنوز اطلاعی درباره روش آموزش و ... ندارم . پیش دبستان طلوع از ساعت 8 تا 12:45 و یکشنبه تا چهارشنبه هست . ناهار نداره و شهریه حدود 4 تومن هست.
محلش خیابان دولت ، مطهری . ظاهر مدرسه شیک و قشنگه و امکانات خوبی داره ( استخر و سالن ورزشی و حیاط بزرگ و کلاس های استاندارد ) . مدرسه مذهبی و پوشیدن چادر برای مادرها الزامیه. بقیه اطلاعات رو متعاقبا با شروع سال تحصیلی در اختیارتون می گذارم
میترا جون میشه یه کم در مورد برنامه دبستان توضیح بدی ؟ کلاس ها چند نفره است ؟ موسیقی همون ادامه ارف هست ؟ یا میشه تخصصی هم انتخاب کرد ؟ آخه باران خرداد ارف رو تو پارس تموم میکنه . دیگه اینکه بازم باله دارن ؟ ورزش های انتخابی شون به جز شنا شهریه اش جداست ؟ و .....
2706