2726

ال ای دی ۵۵ اینچ تو ۱۰ ماھگی زد شکوند اما لا پوشونی نکردم نمیتونستم خودم گردن بگیرم کہ  

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار خونه عمه ام بودیم...نمیدونم چطور شد که از پوشک پسر آبجیم 💩افتاده بود رو فرش ...که خوشبختانه فقط من دیدم...به آبجیم یواشکی گفتم...اونم یه دستمال مرطوب داد😅😅به طور کاملا نامحسوس رفتم برش داشتم...آبجیمم برد پوشک بچه رو عوض کرد😂😂

یعنی اگه میدیدن چیشده تا عمر داشتن سوژه میشدیم براشون

2728

من خودم بدترین گندی ک زدم 

مامان بزرگم از این بالشها داشت ک توش پر بود منم یهو رفتم تو رویاهام و بالشو پاره کردم و هی تکونش میدادم تو هوا 😑😑😑 تموم اتاقش شد پر 

تا درو باز کرد دو دستی زد تو سرش گفت چ خاکی ب سرم بریزم منم تو انبوهی از پرها شاد و خرم نگاه میکردم و لبخند مونالیزا مانند ب لب داشتم😏

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

دخترمو‌..باشوهرم‌برده‌بودیم‌حموم‌اب‌بازی‌...خیلی‌ذوق‌کرده‌

بود‌...یه‌بار‌خونه‌برادرشوهرمینامهمونی‌بودیم‌..باعموش‌

خیلی‌بازی‌میکنه‌..داشت‌میخندیدیدفعه‌برگشت‌گفت‌

ماما‌...ماما‌..یادته‌منوتوبابا‌رفتیم‌حموم‌‌‌..بااردکم‌بازی‌میکردیم😂😂😂😂😂..

من يه بار داداشم كه چند ماهه بود مدفوع كرده بود بعد نميدونم چطورى شده بود هى با دست مدفوعش رو ميكشيد روى شلوار پدرم كه خواب بود مادرمم با هزار بدبختى تونست پاكش كنه وقتى بابام بيدار شد هى ميگفت شلوارم بو ميده مامانمم ميگفت نه بابا بو كجا بود