2726
عنوان

شوهرم یه هفتس نیومده

367 بازدید | 16 پست

ما بخاطر کرونا مجبور شدیم شهرستان بمونیم اون خونه مامانشه منم خونه مامانم یه بچم دارم الان یه هفتس اصلاااا نیومده حتی یه سر بزنه خیلی دلخورم ازش میگه فرداشب میاد اما میخوام بپیچونمش نمیدونم چطوری

😒فردا شب بپيچونش اقا رو

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا بپیچونیش مگه نمیخوای بیاد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
چکارش داری بذار بیاد نذار دورتر بشع ازت....اینقدر دلبری کن و ابراز دلتنگی که دیگه دلش نیاد از اینکار ...

بخدا بهش میگم دلم تنگ شده اما انگار نه انگار قرار بود امشب بیاد اما باز نیومد

نمیفهمم چرا خونه زندگیت نو ول میکنید میرید شهرستان به بهانه ی کرونا

واللا تو شهر ماهم کرونا هست ما هم سفت و سنگین سرجامون نشستیم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیفهمم چرا خونه زندگیت نو ول میکنید میرید شهرستان به بهانه ی کرونا واللا تو شهر ماهم کرونا هست ما ...

من بچم ب دنیا اومد کولیک داشت خیلی گریه میکرد منم دور بودم مجبور شدم برم الانم میترسیم برگردیم منم از مسئولیت بچه داری میترسم حس میکنم بلد نیستم چون اونجا تکو تنهام هیچکسیو ندارم

2706