2703
2553
عنوان

پسر دوسالم با بچه ها بازی نمیکنه...

600 بازدید | 14 پست

پسرم اسباب بازیاشو ب کسی نمیده اگ ی بچه کنارش باشه ی اسباب بازی دستش باشه اونقد گریه میکنه تا بگیردش برا خودش... اصن با همسناش بازی نمیکنه میگ فقط پیشم باشن از کنارم نرن ولی بازیم نمیکنه خیلی کم بازی میکنه

کلن هر چی هست برا خودش میخاد...کلن خستم کرده یکی ک میاد خونمون بچش نباید اصن ب چیزی دست بزنه و الا اونقد گریه میکنه ک طرف خودش میترسه سمت چیزی نمیره....

کسی بچش اینجوری بوده 

چیکار کنم من... حداقل یکم بهتر بشع

چون به وسایلش حس مالکیت داره بچه ها اصولا از 3 سالگی به بعد به بقیه بچه ها و تقسیم اسباب بازی با هم جذب میشن عزیزم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دختر داداش منم اولا اینجوری بود و با بچه های خواهرم بازی نمیکرد و حتی اسباب بازی های خودشونم دستشون بود گریه میکرد...انقدر باهاش حرف زدم و یادش دادم چجوری باهاشون ارتباط برقرار کنه و بازی کنه الان دختر بزرگه ی خواهرم میاد بدو بدو میره بغلش و با اینکه خودش کمتر از دو سالشه همش میخواد مواظب نی نی دوقلو هاشون که یکسالشونه باشه...

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2714
چون به وسایلش حس مالکیت داره بچه ها اصولا از 3 سالگی به بعد به بقیه بچه ها و تقسیم اسباب بازی با هم ...

ینی بهتر میشه 

اخه پس چرا بقیه بچه ها فامیل اینجوری نیستن

درسته همه قرار نیس مثل هم باشن ولی دیگ بچم خیلی خسیسه

الان بچه داداشام دارن دوتایی بازی میکنن پسر من گریه میکنه ک دست ب چیزی نزنید 

ینی بهتر میشه  اخه پس چرا بقیه بچه ها فامیل اینجوری نیستن درسته همه قرار نیس مثل هم باشن ولی ...

ببینید اصولا بچه ها تا 3 سالگی اینجورین ولی خب میشه از راه بازی بهشون اموزش داد گلم و این به دست شما موثر میشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706