2726
عنوان

فیریز زخم دهانه رحم درد داره؟

158 بازدید | 14 پست

سلام،دکتر بهم گفت زخم بزرگی داری،یه دوره دارو داد ولی خوب نشدم میخوام فیریزش کنم ولی میگه تا وقتی بچه دار نشدی فیریزش نکن ،من واقعا از لکه بینی خسته شدم،فیریز درد داره؟

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چند سال پیش فریز کردم بچه هم ندارم یعنی خودم نمیخام . اصلا درد نداشت. دکتر گفت زخم داری چون بچه دار نداری زیاد عمیق فریز نمیکنم ده درصدش مونده. ولی من لکه بینی اینا نداشتم قبلش فقط درد داشتم 

منم زخم دهانه رحم دارم چند دوره دارو مصرف کردم خوب نشدم دوستم هم همین مشکل رو داشت فریز کرد الان دوباره برگشته من جرئت نکردم فریز کنم دوماهه بیشتر میشه دیگه نرفتم دکتر الان درد ندارم لکه بینیم خوب شده امیدوارم خوب شده باشم

دوست داشتن خود بهترین حسی دنیاست که انسان میتونه تجربه کند. حتی زیباتر ازینکه کسی دیگری ما را دوست داشته باشه 😍😘برای اولین بار خودت را ببخش 

من فریز کردم بعدشم باردار شدم مشکلی برای بارداری نداشتم ولی با فریز زخمم خوب نشد و هنوزم دارم.جدیدا روش های دیگه ای برای درمان زخم به کار میبرن من میخواستم بعد زایمانم برم ولی هنوز وقت نکردم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

من کردم راحت شدم درد خاصی هم نداره

فقط با خودت نواربهداشتی ببر چون عین خوناب بعدش میاد لباس زیرت خیس میشه

شب ش هم کمی تب کردم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
منم زخم دهانه رحم دارم چند دوره دارو مصرف کردم خوب نشدم دوستم هم همین مشکل رو داشت فریز کرد الان دوب ...

منم با مصرف پماد دردی ندارم لک بینیم هم به مدته خوب شده بود فکر میکردم خوب شدم رفتم دکتر معاینه کرد گفت اصلاتغییری نکرده،شما هم حتما پیگیر باش

آره حتما برو. راستی برا من اول پاپ اسمیر نوشت گفت اگه عفونی باشه باید فریز کنم عفونی بود جوابش.  ...

مال من فعلا جوابش نیومده،ببخشبد من اصلا از این چیزا سر در نمیارم

2706