2733
2734
خیلی خوشمزه و پر خاصیت که، من دوست دارم اگه کامل بپزه شوهرم شام و میوه هیچی نخورد، از خستگی فقط ...

آخی/

خدا حفظتون کنع واس هم/

والا من آشپزی بلد نیسم وگرنه کمکت میکردم شرمنده😶⁦✌️/

i don't think ifee
امضاتوخیلی دوست دارم

😎😍مرسی

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با بربری میخورن مگه؟لاواش دارم بیارم برات؟😄

😅

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

این تاپیک چرا به روز شد؟😶

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

منم هوس پیتزا کردم با سیب زمینی سرخ شده 😂😂😂😂😂

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
2738
شاید پلیس فتا باشم 😉

شبا که ما میخوابیم آقا پلیسه بیداره🙄

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      
واییییی😍😍😍😍😍

دستکش؟

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
منم هوس پیتزا کردم با سیب زمینی سرخ شده 😂😂😂😂😂

واااااااای🤤🤤

کاربر خانم هستم ...😌   دواین جانسون رو دوس دارم خب🥴     ۸ تا کاربری ترکوندم تا حالا😎 در مورد دانشگاه و کنکور راهنماییم کنید خوشحال میشم 😊      
شبا که ما میخوابیم آقا پلیسه بیداره🙄

این تاپیک برای برج ۲ سال ۹۹ هستش 

چرا به روز شده نمیدونم🤔

این تاپیک برای برج ۲ سال ۹۹ هستش  چرا به روز شده نمیدونم🤔

آره من الان دیدم اومدم جواب دادم😅😅

2706