2726
عنوان

تثبیت وزن

1267 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من با قد 160 الان وزنم 56 کیلو شده. حدود 75 کیلو بودم ک نزیک 20 کیلو با رژیم خودم کم کردم.الان مشکلم اینه ک نمیدونم دقیقا باید چکار کنم ک رو همین وزن بمونم. کالری مورد نیاز روزانمو 1600 تقریبا میزنه ولی ب نظرم ی کم زیاده و اگ 1600 تا بگیرم باز اضافه میکنم. کسی تجربه تثبیت داره؟؟ ورزشم میکنم اینم بگم 4 کیلو آخر رو خیلی سریع کم کردم و چون سریع کم شده و رو اصول نبوده احساس میکنم زود تا ی کم کالری بگیرم برمیگرده 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
1
1
33%
2
1
33%
3
1
33%
3
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجور رژیمی گرفتی میشه لطفا ب منم بگی 

اصول خاصی نداشتم بیشتر آبپز میخوردم روغن استفاده نمیکردم نون و برنج هم کم کردم بقیه چیزارم میخوردم ولی کم سبزی و سالادم ک هرچی دلم میخواست میخوردم 

يكي ميتونه بگه چرا من با روزانه تقريبا ٨٠٠ كالري و ورزش روزانه تو ٢ ماه و نيم ٢.٥ كيلو كم كردم🙄🙄🙄🙄 قد ١٦٧.وزن ٦٣

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
هلن تثبیت وزن نکاتی هم داره باید رعایت کنی درخواست دوستی  فرستادم واست

گلم به منم میگی نکات تثبیت وزنو

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2706