2737
2734
عنوان

شیاف پروژسترون ..تو رو خدا کمک.........

| مشاهده متن کامل بحث + 113879 بازدید | 44 پست
سلام بچه ها، کسی اینجا هست؟ من این ماه لتروزول و HMG مصرف کردم رفتم سونو دکتر گفت یه فولی خوب داری بدون آمپول خودت یه شب درمیون نزدیکی کن 15 تا شیاف پروژسترون واژینال داد گفت هر شب و بعد نزدیکی بذار حالا نگرانیم اینه که آیا این شیاف مشکلی برای حرکت اسپرم یا لقاح ایجاد نمیکنه؟ چقدر بعد نزدیکی میتونم استفاده کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم نگران نباش منم از هفته ای که فهمیدم باردارم و رفتم دکتر فکر کنم هفته 4 بود تا الان که هفنه 15 دارم استفاده میکنم بصورت مدام و هرشب به دکترمم که گفتم قطعش کنم اجازه نداد حالت تهوع و سرگیجه مال افزایش هورمون پروژسترون توی بدنته منم همین علائم رو دارم و داشتم ولی چاره نیست در واقع نمیشه گفت شیاف ها بی تاثیر هستن ولی با توجه به ضرورتشون بنظرم تحمل کن و استفاده کن و. سرخود قطع نکن
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
منم بخاطر فیبروم بزرگی که داشتم از هفته ٨ تااا ٢٢ شیاف میذاشتم اولا هرشب عاخرا کم کم کمش کردم البته باتجویز دکترم حتمن هم خارجیشو بگیر درضمن شیاف وتهوع هییییچ ربطی به هم ندارن من تا٥/٥ ماهگی روزی ١٠ بار بالا میاوردم درحدیکه به خون بالا اوردنو خونریزی معده رسیدم همش زیر سرم بودم اما باقطع شدن شیاف تهوع هام قطع نشد
2728

سلام دوستان لطفا کمک کنید؛

من هفته 5 بارداری هستم ،با امروز 4 روزه که لکه بینی دارم که در کل یک روز از صبح تا شب اندازه یه سکه 100 تومنی میشه کلا.

کل این 4 روز هم فقط لکه قهوه ای روشن یا تیره بوده خون نبوده حتی صورتی.

و اینکه وقتی میرم دستشویی خودش هم نمیریزه هیچوقت فقط رو لباسم میبینم و با دستمال که ماک میکنم خیییلی کم میبینم.خیلی میترسم اگه کسی تجربه ای داره اطفا راهنمایی کنه

رفتم دكتر واسه اولين بار بعد از اينكه فهميدم باردارم

دكترم اصلا نپرسيد مساله اي دارم يا نه 30 تا پروژسترون تجويز كرد هرشب استفاده كنم.متوجه شدم كه به همه بيماراش تجويز ميكنه

سرچ كردم ضرري نداره

پسرم 1آبان اومد بغلم

سلام دوستان من اخر هفته ی نهم بارداریمم رفتم سونو گفت دورجفتت خیلی کم خون هست دکتر برام شیاف پروژسترون نوشت ضرری نداره ؟،میترسم از استفادش اخه عفونت هم دارم و بهم قرص و پماد هم داده مصرف همه باهم ایرادی نداره توروخدا کمک کنید

2738
و اینکه الان دو روزه که شیاف پروژسترون 400 هم استفاده میکنم یه مقداری لکه اام کمتر شده ولی نمیدونم چ ...

استراحت مطلق داشته باش توالت فرنگی استفاده کن از پله بالا پایین نرو قطع میشه منم همینطور خوب شد لکم

دوستان خوبم بعدا میام نظراتتونو می خونم .........

من از اول  تا اوایل 7 ماهگی استفاده کردم راضی هم بودم

مشکلی پیش نمیاد به حرف دکترت گوش کن

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

سلام دوستان، من بار سومم هست که لکه بینی دارم، ولی فقط یه کوچولو اونم قهوه ایی و فقط یک روز، هر بار فقط یه بار اتفاق می افته و قطع میشه، بعدش هرچی نوار میزارم تمیزه تمیزه، سونوگرافی هم رفتم دکترم گفت خداروشکر مشکلی نیست فقط یه لخته خون کوچیک دیده میشه، امروز دکترم بهم گفتم روزی دوبار شیاف بزار، الان هفته 8 هستم، در دو دفعه قبلی فقط چند روز اونم شب ها شیاف گذاشتم، به نظرتون برای یه لکه بینی کوچولو اونم یه بار، روزی دوتا شیاف زیاد نیست؟؟؟؟ 

سلام دوستان، من بار سومم هست که لکه بینی دارم، ولی فقط یه کوچولو اونم قهوه ایی و فقط یک روز، هر بار ...

سلام عزیزم از کی لکه بینی داری؟

از چند دورت؟

حالت تهوع هم داری؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2706