2737
2734
عنوان

اپلیکیشن شاد😫

381 بازدید | 22 پست

یکی بگه من چی کار کنم نمیتونم پسرمو تو برنامه شاد وارد کنم احراز هویت نمیشه هی ارور میده. مینویسه 407یا417

کلافه شدم به خدا. یعنی از گوشیمه از نتمه از. چه لامصبیه اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وارد برنامه شد که شدی به مدیرش زنگ‌بزن بگو خودش عضوت کنه یا لینک ورود بده چند راه هست

حرفت رو رو بزن ولی تند نزن اصلا تند بزن ولی اروم بزن  نهایت حرفتو ناشناس بزن https://t.me/Harfmanrobot?start=64398172 

👈⭕️ چنانچه در نصب و راه اندازی برنامه شاد با مشکل

401

402

403

مواجه شدید،

✅ در ورود به کلاس شاد سه علت باعث خطا در احراز هویت دانش آموز می شود:

👇

۱. شلوغی سامانه:  راه اندازی را به زمانی دیگر موکول کنید.

۲. فارسی بودن کیبورد گوشی: که قبل نوشتن اعداد باید انگلیسی شود.

۳. عدم استفاده از تقویم تولد:

لطفا جهت ثبت تاریخ تولد بر روی مستطیل  ماه و سال کلیک کنید. در ابتدا ماه و سپس سال تولد را وارد نمایید . در پایان، روز تولد را وارد نمایید.

۴. باید حاصل جمع دو عدد را هم در جای مشخص شده بنویسید.

⁉️خطای ۴۰۳ یعنی مشکل  در احراز هویت

باید صحت مشخصات شناسنامه ای دانش آموز در سناد چک شود.

⁉️خطای ۴۰۶ :

هر دانش آموز برای ثبت مشخصات شناسنامه ای ۵ دقیقه زمان دارد چنانچه در ۵ دقیقه نتواند اطلاعات خود را ثبت کند با خطای ۴۰۶ مواجه می شود.

در این صورت مجددا اقدام به ثبت مشخصات کنید.

⁉️خطای ۴۰۲ و ۴۰۱ :

اگر بعد از ثبت مشخصات دانش آموز با خطای ۴۰۱ یا ۴۰۲ مواجه شدید، باید برگردید به مرحله قبل و دوباره به مرحله ای که در حین ثبت آن بودید وارد شوید و اگر مرحله ثبت احراز هویت به دکمه ورود به کلاس رسیده بودید و خطای ۴۰۱ یا ۴۰۲ زد باید به قسمت دانش آموز،  سپس قسمت لیست دانش آموزان بروید و نام دانش آموز را انتخاب کنید.

در برخی مواقع هم این کد به دلیل قطعی شاد می باشد که در زمان دیگر اقدام کنید.

#آموزش_مجازی

#پشتیبانی_شاد

خدایا شکرت 🙏🙏🙏چشم بد به دور که هم جانی و جانانی👨‍👩‍👧‍👦
2738

عزیزم نمیشه اصلن_من دخترعمم رفته بود گوشی فروشی براش ثبت نام کردن_از پسرم رو مدیر مدرسشون گفت بیاین توگروه ثبت نام خودمون میکنیم

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
من راحت عضوشدم

چه اپلیکیشنیه توضیح میدی?

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
اره همه چی درسته فقط احراز هویت نمیشه ..یه لحظه صفحه ثبت کد ملی میره و دوباره مینویسه417برگردید یه ب ...

گوشی من هم همین پیام رو میداد به معلم پسرم زنگ زدم .خودش پسرمو عضو  گروه کرد

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706