2733
2734
عنوان

خبر مهم برای حاجت دار ها

376 بازدید | 26 پست

سلام دوستان امروز تولد این شهید گران قدر و مراد دهنده هست

تاپیک فقط برای کسایی است که خبر نداشتن 

توهین و متفرقه و غیر مرتبط=گزارش

من 3بار با نذر کردن واسه ایشون و شهید سامانلو حاجت گرفتم  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

نذر چي كردي؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نذر چي كردي؟

ا بار 2000 صلوات

1 بار آش رشته

1بار هم ساندویچ الویه

(آش و الویه واسه بهزیستی)

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

چی نذر کردی ؟؟ پس من چرا هزار صلوات نذر کردم حاجت نگرفتم با اعتقادم خوندم 😕😕

کامنت قبلیم نوشتم عزیزم. منم یکی از حاجتایی رو که بابتش نذر کردم واسه شون نگرفتم، چندماه بعد حکمتش رو فهمیدم

نذر چی کردی مثلا، من ۵شنبه ها دارم یه تعداد صلوات میفرستم براشون شایدخدا بهم نظر کرد

انشاالله نظر میکنه عزیزم   کامنت بعد از کامنتت رو بخون اونجا نوشتم

2706