2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شهناز اميني؟  كار سزارينش خوبه يا طبيعي؟

تو مطبش هر دوش رو میتونی ببینی هم سزاریناش هستن هم طبیعی ٬ همه راضین از کارش ٬ خوبیش اینه خیلی با حوصله و متینه ٬ باید ببینی بدن مادر چجوری میتونه زایمان کنه 

من بیمار دکتر متین تو بیمارستان صارم بودم الان یک ماهه که از صارم رفته دکتر خیلی خوبیه از اول بارداریم پیشش میرم خیلی با حوصله و خوش اخلاقه خوب وقت میذاره قبل از اینکه برم پیشش حسابی تحقیق کردم همه مریضاش ازش راضی بودن. حالا رفته کلینیک مام و با بیمارستان آرمان کار می کنه ولی آمنه لاهوتی رو نمیشناسم

من بیمار دکتر متین تو بیمارستان صارم بودم الان یک ماهه که از صارم رفته دکتر خیلی خوبیه از اول باردار ...

رفتم ويزيت شدم مركز مام 

تا ١٢ هفته دكتر نصر و لاهوتى ويزيت ميكنن 

١٢ هفته به بعد هم دكتر متين 

از دكتر متين خيلى خوش اومد خيلى خوش برخورد و باحوصله و مهربونه

من بیمار دکتر متین تو بیمارستان صارم بودم الان یک ماهه که از صارم رفته دکتر خیلی خوبیه از اول باردار ...

الان كجا ميخواى زايمان كنى؟ دكترت كيه؟

اكوى قلب جنين دادى؟ 

براى من انومالى و اكوى قلب داده 

ولى ديدم همه اكو نميكنن ميگم اگه واجب نيست بدم 

چون اكثرا ماه اخر مجبور ميشن بدن همه

2738
تو مطبش هر دوش رو میتونی ببینی هم سزاریناش هستن هم طبیعی ٬ همه راضین از کارش ٬ خوبیش اینه خیلی با حو ...

پيجش رو فالو كردم 

تو زمينه زايمان با فيبروم انگار خيلى تجربه داره 

منم فيبروم بزرگ دارم

الان كجا ميخواى زايمان كنى؟ دكترت كيه؟ اكوى قلب جنين دادى؟  براى من انومالى و اكوى قلب داده&n ...

من هم آنومالی و هم اکوی قلب جنین رو این هفته رفتم بیمارستان صارم پیش دکتر غیاثوند انجام دادم

نمیدونم لازمه یا نه ولی چون دکتر گفت باید انجام بدی انجام دادم

راستش هنوز بین بیمارستان صارم و آرمان دودلم که کدوم رو انتخاب کنم از دکتر متین راضی ام ولی نمیدونم آرمان چجور بیمارستانیه از طرفی هم اگر بخوام برم صارم باید دکترمو عوض کنم

شما خودت میخوای سزارین بشی یا طبیعی؟

من هم آنومالی و هم اکوی قلب جنین رو این هفته رفتم بیمارستان صارم پیش دکتر غیاثوند انجام دادم نمیدون ...

من اگر بتونم طبيعى دوست دارم ماه اخر بايد دكتر بگه 

منم امروز انومالى رفتم مركز مام 

همونجايي كه دكتر نصر و متين هستن 

از آرمان خيلى تعريف ميكنن 

ولى صارم رو جديدا چيزى ازش نشنيدم

من اگر بتونم طبيعى دوست دارم ماه اخر بايد دكتر بگه  منم امروز انومالى رفتم مركز مام  همو ...

راستش من قبلا خیلی میترسیدم ولی الان ترسم کم شده و دوس دارم طبیعی زایمان کنم 

میگن اگر اپیدورال کنی دردش خیلی کمتره ولی من از ماما تو کلینیک مام که پرسیدم گفت فکرنکنم بیمارستان آرمان اپیدورال انجام بده حالا موندم سزارین بشم یا طبیعی

راستش من قبلا خیلی میترسیدم ولی الان ترسم کم شده و دوس دارم طبیعی زایمان کنم  میگن اگر اپیدورا ...

طبيعى خيلى بهتره اگه بتونيم زايمان كنيم ولى استرس داره يكمى

الان مام ويزيت ميشى؟ 

من غربال و اكوى قلب دادم 

دارو چى ميخورى ؟

طبيعى خيلى بهتره اگه بتونيم زايمان كنيم ولى استرس داره يكمى الان مام ويزيت ميشى؟  من غربال و ...

آره خب ولی انشالله که توانشو داشته باشیم

بله مام پیش دکتر متین میرم ولی اینکه بیشترین زمان ویزیت با ماماها انجام میشه رو اصلا دوس ندارم

الان پرگنازون، ویتامین دی و از این ماه هم کلسی پاور روزی یدونه می خورم از دو هفته بعد هم باید ففول بخورم

آره خب ولی انشالله که توانشو داشته باشیم بله مام پیش دکتر متین میرم ولی اینکه بیشترین زمان ویزیت با ...

انشالله

منم همينارو دارم ميخورم كلسيم و پرگنازون و د ١٠٠٠

2706