1735
1707

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718
مطمینی   یعنی باید شیشه عینکم عوض بشه

مطمین که نه ولی خودم اینجوریم معمولا

برین چشم پزشک شایدم بی دلیل باشه شایدم یه چیز دیگ

یه دفعه از چه فصلی سبز شدی/ که تو احساس من قدم بزنی؟
1760

بچه ها روی تمام قطره های چشمی مینویسن قطره استریل چشمی و منظورشون این هست که محتویات قطره استریل هست، متاسفانه خیلی ها فکر میکنن قطره استریل یعنی چشم رو استریل میکنه🙄🙄 خواهشا این اشتباه رو نکنید و هیچ قطره ای رو سرخود استفاده نکنید، تنها قطره چشمی که میتونید خودتون بگیرید و استفاده بکنید، قطره اشک مصنوعی هستش

1759
بله  کارم با کامپیوتره

بیشتر علائمتون به خشکی چشم میخوره، بعد کار با سیستم علائمی مثل قرمزی، سوزش در چشم و گاهی احساس جسم خارجی داشتن داخل چشم مثلا فرد احساس بکنه مثلا شن داخل چشمش هست یا یه مژه پشت پلکش گیر کرده

موقع کار با سیستم یا گوشی هر ۲۰ دقیقه یکبار ۲۰ ثانیه یا چشمتون رو ببندید یا به دور نگاه کنید، سعی کنید حین کار بیشتر پلک بزنید و اگر اذیت هستید بازم قطره اشکی مصنوعی تک دُز  از داروخانه بگیرید و هر ۶ ساعت یک قطره توی هر چشمتون بندازید

موقع کار با سیستم یا گوشی هر ۲۰ دقیقه یکبار ۲۰ ثانیه یا چشمتون رو ببندید یا به دور نگاه کنید، سعی کن ...

ممنون از راهنمایی تون    خودتون با عینک این مشکل را داشتین

ممنون از راهنمایی تون    خودتون با عینک این مشکل را داشتین

خواهش میکنم عزیزم، نه عزیزم، ولی اطلاعات علمیم در زمینه چشم خییللی خوبه، و یه نکته دیگه اینکه حتما شیشه عینکتون رو آنتی رفلکس یا بلو کنترل بگیرید چون کار با کامپیوتر زیاد انجام میدید