2726
ساعت ۲:۳۶ عه تازه منظم شده اینه😬😬😬

آره😂الان دو روزه دوباره بهم ریخته😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دیشب درست خوابیدم اما بااینکه زود خوابیدم دیر بیدار شدم حالا خوابم نمیبره

تو خوابات بیشتر چجوریه؟ 

البته اگه اذیت میشی نگو 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
آره

من متاهلم

خواب دیدم دارم با یکی دیگه ازدواج میکنم

وای خداااا انقد حرص خوردمو عذاب میکشیدم

از کسی ک ازش متنفرم 

خواهرمم خیلی کوچیکه خواب دیدم داره ب زور با من ازدواج میکنه خودمو میزدم ب درو دیوار ک عروسیو بهم بزنم برگردم پیش (همسرم)

یا مثلا خواب دیدم خواهرمو اذیت کردن 

خیلی خوابای بد دیگه :((

Are you lost baby girl?
من متاهلم خواب دیدم دارم با یکی دیگه ازدواج میکنم وای خداااا انقد حرص خوردمو عذاب میکشیدم از کسی ...

آهان حق داری خیلی بده

شاید یه چیزی تو نا خودآگاهت داره راجب به این موضوعات اذیتت میکنه 

من بیشتر خوابای اسمشو نبر میدیدم که خیلی بد بودن وقتی بهش فکر کردم دیدم دقیقا تو همشون یه چیز مشترک هست که تو واقعیت ازشون عذاب میکشم 

مثلا اینطوری که یکی که خیلی تو زندگی اذیتم کرده و خیلی از دستش عذاب میکشم یه کاری عادتشه که همش انجامش میده 

بعد من خیییییلی از اسمشو نبر میترسم توی خواب هام هم همش اون اسمشو نبر داره همون عادت اون فرد رو انجام میده مثلا سیگار کشیدن رو تو تصور کن 

بعد از اونجا فهمیدم اینا همش بخاطر یه سری خشم و اضطراب درونمه که اینطوری توی خواب تخلیه میشه 

تو هم شاید این مشکل رو داشته باشی 

آهان حق داری خیلی بده شاید یه چیزی تو نا خودآگاهت داره راجب به این موضوعات اذیتت میکنه  من بی ...

نه اصلا 

ولی اون چیزی ک میگی

من یه سری کلاس رفتم خیلی کمکم کرد اگه بخوای تو خصوصی بهت بگم ک اروم شی

Are you lost baby girl?
نه اصلا  ولی اون چیزی ک میگی من یه سری کلاس رفتم خیلی کمکم کرد اگه بخوای تو خصوصی بهت بگم ک ا ...

نمیدونم از خدا میخوام که بهت آرامش بده چون خیلی عذاب آوره❤❤❤

آره ممنون میشم

گل اسطوخودوس از عطاری بگیر

شبیه خوشه  گندمه بنفش خاکی رنگه

شبا قبل خواب یک ق مرباخوری دم کن تو یک لیوان آب جوش هفت دقیقه بعد صاف کن با یک قاشق غذا خوری عسل بخور

نیم ساعت قبل خواب

اروم میشی عزیزم

هرشب و ضرری هم نداره

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒