1874
1955

قبل خواب معوذتین رو بخون با ایه الکرسی

منم میخوام لاغر شم          قبلا  74/500 بودم 😩>>  وزن الان  68/600😁   >>هدف اول 70 🔓🙆🙆   >> هدف دوم 67 😃🔒 >>  هدف سوم 64 😘🔒>> هدف چهارم  ۶۱  😍🔒  >>هدف نهایی ۵۸ 🔒😌😋

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
پریودم  تموم بشه حتما میخونم

انشالله ک رفع میشه

GOD is💚💚💚   ..                                               مرا دوباره ب آن روزهای خوب ببر                                              سپس رها کن و برگرد، من نمی آیم😔
پریودم  تموم بشه حتما میخونم

زمون پریودی هم میتونی بخونی فقط نمیتونی دست بزنی

سوره ی ناس و فلق و با ایه الکرسی بخون .حله

منم میخوام لاغر شم          قبلا  74/500 بودم 😩>>  وزن الان  68/600😁   >>هدف اول 70 🔓🙆🙆   >> هدف دوم 67 😃🔒 >>  هدف سوم 64 😘🔒>> هدف چهارم  ۶۱  😍🔒  >>هدف نهایی ۵۸ 🔒😌😋
1967

وای منم دقیییییییقا چند وقت پیش اینطوری شدم تاپیکامو بخووون 😲

اینقدر کابوس میدیدم نمیخواستم بخوابم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
خیلی بده من هنوزم خوب نشدم

من الان چند روزه خداروشکر خوب شدم نمیدونم علتش چیه ینی چرا🤔🤔🤔شاید به خاطر اینه که خوابمو یکم منظم کردم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
1976
ساعت ۲:۳۶ عه تازه منظم شده اینه😬😬😬

آره😂الان دو روزه دوباره بهم ریخته😂

منم دیشب درست خوابیدم اما بااینکه زود خوابیدم دیر بیدار شدم حالا خوابم نمیبره

تو خوابات بیشتر چجوریه؟ 

البته اگه اذیت میشی نگو 

1718