2737
2734
عنوان

از دست پدرو مادرشوهرم ذله شدم اه

825 بازدید | 30 پست

بماند ک بچم دنیا اومد کادو نگرفتن برااش حتی گوسفندم نکشتن اما برای نوه های دختریش هم سکه دادن هم پستونک طلا

بعد من طبقه پایینشونم

هروز پدرشوهرم میاد میره باز مادرشوهرم میاد روزی۴ دفعه میان خسته شدم دیگ کلی اذیتم کردن تو حاموگیم حالا نمیذارن یکم با بچم راحت باشم چخبره روزیند دفعه اخه اه

تازه اسرار اسرار ک بده ببریمش بالا اونم بچه ۴ ماهمو 

حالمو گرفتن دیگه بخدا اون از اول زندگی ک کوفتمون کردن با گیر دادن ب صدای تنده و سرکار رفتن شوهرم اینم از بچه داریم همه چیو دارن زهر میکنن بهم

دعاکنین خونه لگیرم از شرشون راحت شم

بخدا شوهرم خونه مامان بابای خودم هفته ای یکبار بیشتر نمیبره

دل مامان بابام پر میکشه برای بچم

انقدرم بد رفتاری کرده ک خونم نمیان😭😢

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درو باز نکن هر روز ی بهونه بیار بگو حموم بودم خواب بودم صدای تلوزیون بلنر بود بچه خوابه بعدا میارم خودم رفت و امدو ب حداقل برسون

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
درو باز نکن هر روز ی بهونه بیار بگو حموم بودم خواب بودم صدای تلوزیون بلنر بود بچه خوابه بعدا میارم خ ...

زشت نیست؟😔😔بابام میگه نباید اینکارو بکنم باهاشون

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍
زشت نیست؟😔😔بابام میگه نباید اینکارو بکنم باهاشون

اخه میگی اذییت میشی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

بخدا توکل کن

انشاالله مشکلت حل بشه

عجب آدمای بی فکری پیدا میشن

کاش میشد یجوری رگ خواب همسرتو پیدا میکردی تا اون لااقل یکاری میکرد

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

خدا کمکت کنه جداشی ازشون. چون تنها راهت اینه. اما خب تو بزرگواری کن تا وقتی اونجایی بی احترامی نکنی. بزار هرکاری دلشون مبخواد بکنن. تو برای نوه دختریشون کردن. من برای بچه های اون برادرشوهرم کردن بیشتر دلم میسوزه اما خب میگم خدا میبینه هر بنده ای چیکار میکنه. میسپارم ب خودش

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊

دقیقا مثل رفتارایی که با من می کردن حتی انقدر پرو بودن بچه های خواهرشوهرام میومدن ۸ صبح انقدر در میزدن نمی ذاشتن بخوابیم بعد با کمال پرویی مادر شوهرم می کفت درو باز کن بزار بیان بازی کنن 

2706