2726

🙁⁦🤦🏻‍♀️⁩ سرفه تب گلو درد اینارو ول کردی بدن درد میگی 🙁 

بابا انقد استرس نداشته باش عزیز دلم چیزی نیست شاید داری سرما میخوری پنجره باز نبود حموم نرفتی بیای سردت بشه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
🙁⁦🤦🏻‍♀️⁩ سرفه تب گلو درد اینارو ول کردی بدن درد میگی 🙁  بابا انقد استرس نداشته باش عزیز دل ...

اخه درد عضلاتم جزء علائمش هست. چرا اتفاقا همسرم چند روزه کولر میزاره منم سرمایی. 

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه درد عضلاتم جزء علائمش هست. چرا اتفاقا همسرم چند روزه کولر میزاره منم سرمایی. 

خوب همونه اره درد عضلانی هست ولی در شرایطی که این علایم داشته باشی سرما خوردی من چند روز پیش اینجور شدم 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728