1954
1959

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

من از قبل میپزم میزارم فریزر

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
1965

کل حبوبات من پختشون عالیه جهت پز دادن گفتم 😜😜😜

آیا ازصبح تا شب در اینترنت علاف هستید ؟؟ آیا هر روز شما مانند روزهای دیگر است؟؟آیا هیچ پیشرفتی در زندگی ندارید؟؟.....ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم !! خدا سر شاهده ما هم مثله شماییم ...  
1967
کل حبوبات من پختشون عالیه جهت پز دادن گفتم 😜😜😜

وااای دیگه پزووووو همه رقم دیده بودیم پزو حبوباتی ندیده بودیم

گاو هم که باشی ، در صورتی که در موقعیت مناسب قرار بگیری کسانی هستند که تو را میپرستند....                  
خوب بودن  تموم شد از این بسته بندیا گرفتم عدسشو استفاده کردم بعد دوساعت بازم نپخته بود کامل

خب پس 😅

آیا ازصبح تا شب در اینترنت علاف هستید ؟؟ آیا هر روز شما مانند روزهای دیگر است؟؟آیا هیچ پیشرفتی در زندگی ندارید؟؟.....ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم !! خدا سر شاهده ما هم مثله شماییم ...  
1974
لوبیارو چی؟؟من نیم ساعت قبل پخت میزنم به زودپز میپزه شماچطوری میپزین؟؟؟

لوبیا رو هم از قبل میپزم میزارم فریزر .هویج و فلفل دلمه هم همینطور 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
 پز هم زیر پوستی هم رو پوستی😂😂😂😂😂

واقعا از شوخی گذشته واقعا واقعا هر حبوباتی همسرم بخره در جا میپزن خیلی تو خرید حبوبات حرفه ایه 

1718