2726

تاجایی ک دانشم کمک کنه جواب میدم و راهنمایی میکنم

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

سلام من چند روز پیش ی گل حسن یوسف گذاشتم تو آب ریشه زد بعد گذاشتمش تو خاک الان چند روزه گذشته ولی  پلاسیده شده 😦کی درست میشه و چند روز یبارم آب بدم؟

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم چراکاکتوسام کم جون و گل دهی ندارن جاشونم خوبه دوستم فقط کود میده حسابی گل دادن😑

عزیزم کاکتوس باید نور عالی داشته باشه یعنی در طول روز جداقل ۴ ساعت افتاب کامل بگیره 

کود هم بله کود های پودری هست داخل اب حل میکنیم هر ۱۵ روز یکبار به کاکتوستون میدین

توی اب دادن خیلی باید دقت کنید ک تو فواصل اب دهی خاک کاملا خشک بشه

سلام من چند روز پیش ی گل حسن یوسف گذاشتم تو آب ریشه زد بعد گذاشتمش تو خاک الان چند روزه گذشته ولی &n ...

اوایلش اونجوری مئشه بعدش بازترمیشه

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
سلام من چند روز پیش ی گل حسن یوسف گذاشتم تو آب ریشه زد بعد گذاشتمش تو خاک الان چند روزه گذشته ولی &n ...

سلام عزیزم 

وقتی قلمه ای ک ریشه دار کردیو بخوای تو خاک بکاریش باید خاکو کاملا مرطوب نگه داری چون گیاهت ب اب عادت کرده

بهتره برای قلمه زدن مستقیما تو خاک بکاری و فقط خاکتو مرطوب نگه داری تا ریشه بده اینجوری بهتر میگیره قلمت

اسم این گل چیه و شرایط نگهداریش چجوریه

ساکولنت هست و بیشتر معروفن ب خورشیدی

نور زیاد فواصل اب دهی خاک کاملا خشک بشه دمای محیط معتدل گرم نباشه

2706