2726

غذای برنجی با مرغ

به جز استامبولی و ته چین و خورشت مرغو لوبیا سبز و مرغ ربی یا زعفرونی چی بلدین😭😭😭😢هنوز ناهار نذاشتم غذای جدید هم میخوان

میشه برامون صلوات بفرستی؟😚💐تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه😍

بذارش فر

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ته انداز مرغ

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

میتونی مثل جوجه کباب تو ماهی تابه سرخ کنی مرغو برنجم جدا بپزی یا اینکه میتونی هویج پلو بکنیش

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

وا 

این همه مدل غذا گفتی یکیشو بدرست دیگه.

میتونی گوشتو مرغو باهم یکم نیم پز کنی اگه گوچه بادمحون فلفل دلمه داری توشو خالی کن دلمه بپیچون براشون یا با برگ کاهو یاکلمم میشع

من سبزی پلو با مرغ خیلی دوست دارم،یه پیاز رنده کن سرخ کن مرغو ریش ریش کن تفت بده باهاش، بعد بریز لا به لای برنج با سبزی پلویی بعد دم بزار

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
2706