2703
2553
عنوان

فوبیای بارداری

645 بازدید | 13 پست

بچه ها من وحشتناک از بارداری میترسم ، همسرمم خیلی اصرار داره بچه دار شیم، هر وقت میگه میپیچونمش، وقتی به بارداری فکر میکنم حالم بد میشه ،بچه دوست دارمااااا ولی از بارداری میترسم 

شوهرمم ۳۵ سالشه میگه نمیخوام فاصله سنیم با بچم خیلی زیاد باشه ، من چیکار کنم اصلا آمادگی مادر شدن ندارم ،یعنی خاک تو سرم انقد بدبختم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی باردار بشی دیگه این حس نداری...زودتر باردار شوید.بارداری به همین راحتی نیست. منم مثل شما بودم ا ...

من میگم الان زوده یکم بگذره ذهنمم آماده شه 

شما چند سالتونه؟

2720

منم همینطوری مثل شمل بودم انقدر ترس داشتم که گفتنی نیست اما دوران بارداریم خیلی دوست داشتم انقدر حس داشتن بچه تو وجودت شیرین میشه که نگو مخصوصا وقتی حرکتشان با بزرگتر شدنش متوجه میشی انقدر قربون صدقه می ری که نگو

۳۲....این ترس همیشه هست 

آخه همسر من خیلی رو هیکل حساسه ، منم مدام ورزش میکنم،الان این چند وقت باشگاهنمیرم با اینکه اندامم خوبه همش میگه چاق نشیا ، بعد منم از یه طرف ترس بارداری دارم از طرفی ام میترسم باردار شم چاق بشم شوهرم خوشش نیاد یعنی همه این فکرا میاد تو ذهنم دیوونم میکنه 

2714
منم همینطوری مثل شمل بودم انقدر ترس داشتم که گفتنی نیست اما دوران بارداریم خیلی دوست داشتم انقدر حس ...

منم بچه خیلی دوست دارم ،ولی من ذهنم اماده مادر شدن نیست و اختلاف سنی زیادی با همسرم دارم اون میگه بچه دار شیم داره سنم میره بالا من میگم زوده

آخه همسر من خیلی رو هیکل حساسه ، منم مدام ورزش میکنم،الان این چند وقت باشگاهنمیرم با اینکه اندامم خو ...

چاق شدن توی بارداری حتمی هست ولی زود برمیگردی.تصمیمی بگیر که فردا ای کاش نکنی

چاق شدن توی بارداری حتمی هست ولی زود برمیگردی.تصمیمی بگیر که فردا ای کاش نکنی

نمیدونم چرا انقد بدبختم ،یعنی خاک تو سر من انقد ترسو ام ، 

بخدا هر بار بهش فکر میکنم طپش قلب میگیرم الانم حرفش افتاد انقد استرس گرفتم دست و پاهام یخ شده