2737
2734

تجربتونو بگید راجع به همه چی

جوش خوردن بخیه ها و دردش و سرپا شدن

خوراکی ها و غذاهایی که خوبه برای بعد جراحی و زیاد شدن شیر

شکمو چندروز بعد باید بست

کلا هرتجربه ی مفیدی دارین بگید ممنون❤❤

من خواهرم سزارین شد،تا دو روز بعد از عمل بشدت درد کمر و شونه و گردن داشت که میگفتن باید قهوه زیاد بخوره از عوارض بی حسی بود. نباید بخندی یا عطسه و اینا که فشار به بخیه هات وارد نشه 

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی حسی بودی یا بیهوشی؟

بی حسی امپولشوزدن ولی بدنم بی حس نشدمجبورشدن بیهوشم کنن.ببین خواستی راه بری ازیکی کمک بگیر یه وقت سرت گیج نره حتما شیاف بزار .گن هم من میخام فردای زایمانم ببندم ازایناخریدم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
بی حسی امپولشوزدن ولی بدنم بی حس نشدمجبورشدن بیهوشم کنن.ببین خواستی راه بری ازیکی کمک بگیر یه وقت سر ...

میدونی من کلاس آمادگی زایمان شرکت کردم گفتن روزای اول نبندین

فقط یه شال زیر شکم ببندید که شکم رو بخیه نیوفته و بخیه هم هوا بخوره زودتر خوب شه

عزیزم من سزارین شدم. شب قبل از عمل غذای سبک بخور مثل سوپ. بعد از عمل غذاهایی که شکم رو روون میکنه. کمپوت گلابی، انجیر و آلو و این چیزا چون توی توالت رفتن اذیت میشی. شیاف دیکلوفناک با خودت ببر بیمارستان اگر بیمارستانت دولتیه. وقتی رفتی خونه غذاهای قوی و آبکی بخور. مثلا چنجه گوشت رو بذار توی آب بپزه. با سیب زمینی و برنج یا جو. هم شیر رو زیاد میکنه هم شکم سفت نمیشه. از روز سوم باید بری حمام و با شامپو بچه شکمت رو بشوری و بعد با سشوار خشک کنی. لباس نخی و گشاد بپوش و تا جایی که میشه شلوار نپوش دامن بپوش. تا یک ماهگی نباید شکمت رو ببندی.

سختیش یک هفتست. تا جایی که میتونی راه برو. با اینکه اذیت میشی ولی حتما راه برو.

2738