2737
2734
عنوان

خوابم نمیبره از فکر و خیال

227 بازدید | 39 پست

بچه ها امیدی ب تموم شدن اوضاع اینروزها دارین؟ منکه ناامیدم ...

چ زندگی راحتی داشتیم قدرشو نمیدونستیم

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم همش حسرت زندگی چرک قدیم میخورم☹️

یادش بخیر با مترو و اتوبوس میرفتیم بیمارستان با مامانم برای درمانش بعد با همون دستا تو بیمارستان بيسکوئيت میخوردیم😐 الان بهش فک میکنم وحشت میکنم

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2738
منم ناامیدم ولی خیلیا وضع زندگیشون از ما بدتره  خیلیا بچه های بدسرپرست و ... رو من باهاشون سرو ...

خدا بهشون کمک کنه 

حال دل همه خرابه

نه.وضع کشوری به قدری بد میشه که آرزوی مرگ میکنید.کرونا تازه نسخه آزمایشی بود.

از کجا میگی این حرفو؟ 

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
نه.وضع کشوری به قدری بد میشه که آرزوی مرگ میکنید.کرونا تازه نسخه آزمایشی بود.

شمااز کجا این چیزارو پیش بینی میکنی؟بنظرم وضع خراب معیشتی، سیاست ها، حتی تحریم ها بهتر از وضع مزخرف اینروزهاست.

2706