2737
2734
عنوان

عفونت ادرار نوزاد

3007 بازدید | 10 پست

سلام مامانا کسی بوده که نوزادش عفونت ادرار داشته باشه؟؟
پسرم 45 روزه اس زردی گرف بردمش دکتر گفت شاید عفونت ادرار باشه..

ازمایش گرفتم عفونت نشون داد ولی دکتر گف باید دوباره بگیری چون نه شسته بودیش همم اینکه بعد از 2 ساعت ادرارشو از خونه اوردی..

دوباره ازمایش بده..

میترسم دوباره عفونت نشون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر منم سه ماهه بود ، نمونه اشتباه بود که عفونت نشون داد با تکرارش جواب منفی شد. اولین باره و احتمال خطا تو نمونه گیری زیاده

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

باشه عزیزم دوباره بگیر تا مطمئن بشی چون اگه خدایی نکرده عفونت باشه خطرناکه زود پیشرفت می کنه و به کلیه آسیب میزنه اینبار تمییز نی نی رو بشور بعدکه آزمایش رو گرفتی بدون اینکه هی دست بزنی سریع بذار تو ظرف در بسته مخصوص آزمایشگاه بهت میده و زود تحویل بده.

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️
2738

سلام،پسر منم همینجوری شده،امروز جواب ازمایش ادرارشو بردیم دکتر،گفت عفونت داره،دوباره ازمایش خون و ادرار و سونوگرافی نوشت،زردیشم هنوز خوب نشده،حالا میترسم بستریش کنن،یا طوریش شده باشه😔