2726
عنوان

درمان عفونت شدید گوش چیه؟ فوری‼️‼️

| مشاهده متن کامل بحث + 51677 بازدید | 26 پست
ازیترومایسین هم مصرف کردم اما باز بعد دو روز دوباره درد می کنه بی فایده س. سری قبل پنج دوره پشت سر ه ...

سلام . ببخشید درد گوشتون خوب شد منم همین مشکلو دارم انتی بیوتیک جواب نمیده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوستان بهترین درمان برای عفونت گوش اموکسی کلاو وامپول جنتاماسین به تعدادبالا مقلا ۱۰تا هستش.درکنار اینکار دو کار انجام بدید که من دوی نوه های ۴ساله ام انجام دادم...برید داخل حمام بهترهرداخل گوش رو چرب کنید مثلا با وازلین..سعی کنید اب مستقیم به گوش نریزه..با انگشترداخل گوش رورخیس کنید ..کودک رو داخل لگن یا هرجیز دیگه وان بنشونید وشروعربه باز کردن اب داع کنید از دوش بهتره..وداخل حمام رو از بخار پر کنید تا جایی که کودک ادیت نشه بعدش لای درب یا هواکش رو باز کنید تا بخار تخلیه بشه..اینکارروزبه تعداد بالا انجام بدید خاهید دید که بعد از چند دقیقه از بینی کودک به سرعت فین کودک پایین میاد واین لاعث تخلیه پشت بینی وسینوس ها خاهد شد..بعد از بیرون امدن از حمام گوش کودک رو خشک کنید با دستمال کاعدی که کمی داخل گوش بره...حالا یه سیر بزدگ که داخل کانال گوش نره بردارید نوکش رو حدودارتیز کنید وبزارید روی گوش کودک.وبا چیزی مثل کلاه ویا چیز دیگه ..مهار کنید احتمالا کودک خاهد خابید..شما باید مراقب حرکات کودک باشید که به سیر داخل گوش صدمه وارد نشه...حالا هر چقدر بیستر روی گوش بمونه بهتره...البته اینکار برای کودک زیر ۲سال باید با احتباط فراوانزانجام بسه ویا اثلا انجام ندید.....ویا یک حبه سیر رو با ۴قاسق روعن زیتون ترکیب وله کنید وروی شعاه بزارید ولی اجازه جوشبدن ندهید با شعله کم می تونید این دوعن رو بدست بیاریید  سیر رو له کنید بعد از گرم کردن وحالا از یه صافی پارچه ای دو بار صافش کنید..وبزارید ملایم بشه وداخل گوسس ۲الی ۴قطره بریزید بار اول ۲قطره بعدش که مشکلی نبود ۴قطره کنید...البته قبل از اینکارحتما روعن یا خود سیر برش خورده دو روی بازوی کودک بمالید وبعد از ۱۵الی ۲۰دقیقه ببینید اگر پوسترتحربک شده وقرمز شده ویا کودک احساس خارش یا سوزش داده..پس کودک بهشرحساسیت داره وباید از این دوش سیر درمانی رو کنار بدارید واستفاده نکنبد.حتما روی کودک دقت داسته  باشید.....دوستانرررمن خووم نوه ام بععد از دوبار وکتر بردن لرای سرما خودوگی وسرفه بعد از یک ماه خوب شد ولی گوش دردش شروع شد...که گوس دردش رو با یه اموکسی کلاو وحمام وسیر که توصیح دادم خوب  شدن.....

گلم من هم گوشم اینجوری شد قطره فایده ندارد چون عفونت گوش میانی پشت پرده گوش هست و داخل نمیره بهترین کار سرم شست و شو بینی هست ک از طریق شیپور استادش بشه شست و شو کرد بهترینش دارو ها براش آنتی بیوتیک می‌تونه تاوانکس باشه یا کاموکسی کلاو ک من پیشنهادی کاموکسی کلاوه اگه حساسیت نداشته باشی و شربت سدوفدرین هم خیلی عالیه همراهش نئوتادین هم مصرف کن حتما خیلی بهتر میشی اما پروسه داره باید ادامه بدی

🟡درمان قطعی و کاملا گیاهی انواع بیماری های گوش 🦻:

👂درمان عفونت ، خارش ، وزوز ، سنگینی ، سوت کشیدن و آسیب پرده ی گوش

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗

دکتر میر حسین کاظمی

متخصص طب مکمل

شماره ی تماس :

09367461816

🟡درمان قطعی و کاملا گیاهی انواع بیماری های گوش 🦻:

👂درمان عفونت ، خارش ، وزوز ، سنگینی ، سوت کشیدن و آسیب پرده ی گوش

♦️به دو روش با دارو و بدون دارو

بدون هیچ گونه عوارض ❗

دکتر میر حسین کاظمی

متخصص طب مکمل

شماره ی تماس :

09367461816

عفونت گوش رو جدی بگیرید. من قبلا همینجوری بودم بی توجه! دیگه وقتی به درد شدید رسیدم تازه بلند شدم رفتم دکتر. واقعا شانس آوردم وگرنه اتفاقای خوبی نمیفتاد. دکترمم دستش درد نکنه خیلی کمک کرد اشتباه نکن اسمش کوچکش رو فکر کنم دکتر غلامرضا بیاضیان بود.