2703
2553

چند ماه پیش عفونت گوش میانی داشتم پنج دوره برای چرک خشک کن داد دکتر، بعدم شستشو.... الان باز مدتیه دوباره گوش دردم شدید.... شبا خواب ندارم هم درد داره هم خارش..... یک دفعه ای هم تیر می کشه.... همه چی از سیر و روغن و عنبر نصاراو.... هم امتحان کردم 

فک می کنم از سینوزیت هام  هست میریزه به گوشم

تو این موقعیت نمی تونم برم دکتر 

چی کار کنم؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

اگه کسی درمانی داشته که اثر گذاره لطفا بگه خدا خیرتون بده

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیاز رنده کن ابشو بگیر

دو قطره بریز تو گوشت بذار یک دقیقه بمونه بعد تخلیه کن

اگه هردو گوشت مشکل داره واسه هردو همین کارو انجام بده

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2456
سیر و عنبرنسارا میخواستم بگم که گفتین دیگه

اره اصلا تاثیر نداره دیگه حتی گفتن سیر رو بکوبی بریزی تو روغن زیتون گرم، بمونه بعد یک قطره تو گوش بریزی خوب می شه. امتحان کردم دفعه اول بهتر شد ولی دیگه تاثیر نداره... درد و سرگیجه امونمو بریده😭

پیاز رنده کن ابشو بگیر دو قطره بریز تو گوشت بذار یک دقیقه بمونه بعد تخلیه کن اگه هردو گوشت مشکل دا ...

چند بار در روز این کار رو بکنم؟ 

نمک و گندم و بریزین تو کیسه بعد داغش کنید تا صبح بذارین زیر گوشی که درد میکنه هرچی عفونت هس می ...

انقدر درد دارم فک نمی کنم اینم کار ساز باشه قبلا نمک رو گذاشتم تاثیر نکرد حالا با گندم شاید بهتر باشه. امتحان می کنم

2714
چند بار در روز این کار رو بکنم؟ 

دو سه ماه پیش گوشم عفونت کرد تو یه روز چهار بار انجام دادم بعد روزی دو بار بعد از سه چهار روز خوب شد

البته همون روز اول دردش کمتر میشه اما استفاده کن تا عفونتش از بین بره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
انقدر درد دارم فک نمی کنم اینم کار ساز باشه قبلا نمک رو گذاشتم تاثیر نکرد حالا با گندم شاید بهتر باش ...

امتحان کن عزیزم انشاالله که موثره، ولی گندم و نمک و با هم استفاده کن تا صبح گوشتو بذار روش انشاالله که خوب میشه

دو سه ماه پیش گوشم عفونت کرد تو یه روز چهار بار انجام دادم بعد روزی دو بار بعد از سه چهار روز خوب شد ...

چشم حتما انجام میدم ممنون عزیزم

قطره میکساکورت. .قرص آزیترومایسین 250

ازیترومایسین هم مصرف کردم اما باز بعد دو روز دوباره درد می کنه بی فایده س. سری قبل پنج دوره پشت سر هم دکتر برام چرک خشک های قوی داد باز تموم میشه دوباره روز از نو..... این قطره که گفتین رو ولی می گیرم... ممنون

چشم حتما انجام میدم ممنون عزیزم

خواهش میکنم حتما انجام بده خیلی زود دردش خوب میشه

من بقدری درد داشتم که گریه میکردم و اروم نمیشد تا شوهرم این کارو برام انجام داد اروم شدم

ازیترومایسین هم مصرف کردم اما باز بعد دو روز دوباره درد می کنه بی فایده س. سری قبل پنج دوره پشت سر ه ...

تو این شرایط انتی بیوتیک نخور ایمنی بدنت میاد پایین

2706