2726
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

| مشاهده متن کامل بحث + 437572 بازدید | 181 پست
سلام منم این قرص را می خورم ....از روز 16 پری روزی 2 تا.....برای جلوگیری از سقط هست و پری را تنظیم م ...

عزیزم دکتر منم بخاطر عقب جلو شدن پریود بهم از این قرص تجویز کردمنم از  روز ۱۵ پریود تا ۱۰ روز روزی ۲تا باید بخورم که ماه پیش خوردم و این ماه ۳ روز از وقتم گذشت و بعد لک بینی داشتم نمیدونم این ماه اونو پریود حساب کنم و قرص رو ادامه بدم یا نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم 

من از دی ماه 98 فهمیدم یه کیست بزرگ دارم به دکتر مراجعه کردم گفت دوماه بعد بیا من بعد از تعطیلات عید رفتم و سونو و آزمایش قبل بارداری انجام دادم کیستم از بین رفته بود اما کیست های ریز متعدد توی دوتا تخمدانم داشتم دکترمم گفت آزمایشاتت همه خوبه و قرص مدروفن 5 بهم داد منم شروع کردم خودن که پریودم منظم بشه اما باز لکه بینی داشتم و باردار نشدم باز مراجعه کردم دکتر بهم برای 4 ماه دیگه قرص مدروکسی پروژسترون داد من الان 1 ماهشو خوردم و باردار نشدم 

من دوهفته بعد از شروع پرودی برای 10 روز قرص میخورم ینی 1 هفته ک پریودم 1هفته هم نمی‌خورم بعد میخورم برای 10 روز اما دوروز از قرص هام مونده ک پریود میشم یعنی در ماه 2 بار 13 روز 13 روز من پریود میشم لطفا راهنماییم کنید ک آیا باردار میشم این  شکلی یا ن؟؟؟؟؟ 

2728

دوستان لطفا منم راهنمایی کنید من 38 سالمه 7 ماهه پریود نشدم آزمایش هورمون و سونوگرافی دادم دکتر گفت یائسگی زودرس شدی چون تصمیم به بارداری دارم دکتر قرص مدروکسی پروژسترون بهم داد که 12 شب شبی 2 تا بخورم ولی من بعد از تمام شدن قرصها الان یک ماهه میگذره پربود نشدم چون باید روز هشتم و نهم قاعدگی  آمپولم میزدم ولی پریود نشدم کسی بوده شرایطش مثله من بوده و پریود و باردار شده باشه ممنون میشم جواب بدین

درسته چاق میکنه  ؟یک عده میگن اره یک عوا میگن ن اخه چراا

من خورده بودم خیلی چاق ام کرد 

صورتم هم پر از جوش شد 

خیلی اذیت شدم  قرص افتضاحی بود 

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
جدی؟  برای چی این قرصو میخوردین؟ تاثیرداشت

برای تنبلی تخمدان چنان بلاییی سرم اورد هورمون های بدم کلا بهم ریخت وضعیت ام بدتر شد 

اصلا نخور این قرص رو 

دل کسایی رو میشکنی که اصلا برات مهم نیستن ولی کارماشو سر کسی پس میدی که خیلی برات مهمه:)                       INFJ
2706