2733
2734
عنوان

خریدن سگ خانگی

118 بازدید | 13 پست

کسی تجربه داره؟چجوری ظرفی که غذا میخوره یا جایی که دسشویی میکنه تمیز میکنین؟تازگیا خیلی به سگ علاقه پیدا کردم بخاطر بامزه بازیاش ولی همش فکرمیکنم کثیفه مخصوصا وقتی بخوای حموم ببریش

خیلی دوس دارم ولی همسرم مخالفه و البته گرون هم هست

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساسي نگير

ظرفشو راحت ميشوري كاري نداره

دستشوييم كه تو سيني مخصوص پد ميذاري پد و عوض ميكني

فك كردي فقط بامزگي و شيريني داره؟سختياشو در نظر بگير

خرجش

بيماري

واكس

وابستگي

پارسش

دستشوييش

تربيتش

تخليه انرژيش

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

من اینو میخوااام🤩

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم سگ گرفتن دردسر داره....خواهر من داره

واسه دسشویی رفتن عادت داره زیرش روزنامه بزارن

حموم بردنش سخت نیست ولی خب بدن خیسشو به همه جا میماله

من بدم نمیادا نگهداریش واقعا سخته....

خانواده من از بعد سگ گرفتن یه بار باهم مهمونی نرفتن همش باید یکی تو خونه بمونه واقعا دردسره

اسمش بارنی من بهش میگم دردسر😂😂😂

2738
عزیزم سگ گرفتن دردسر داره....خواهر من داره واسه دسشویی رفتن عادت داره زیرش روزنامه بزارن حموم بردن ...

وايییي فقط اون موقعي که از حموم میادو خودشو به زمین و زمان میماله🤦🏻‍♀😂😂

من اوایل جیغ میکشیدم میترسیدم از این حرکتش ولي واقعا شیرینه

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛
وايییي فقط اون موقعي که از حموم میادو خودشو به زمین و زمان میماله🤦🏻‍♀😂😂 من اوایل جیغ میکشیدم می ...

منم واقعا سگارو دوست دارم ولی از دور.....

واقعا با وفا هستن سگا...دختر من تازه راه افتاده بود تا میدید داره میخوره زمین میرفت زیرش می نشست که زمین نخوره....

منم واقعا سگارو دوست دارم ولی از دور..... واقعا با وفا هستن سگا...دختر من تازه راه افتاده بود تا می ...

عشقن عشق😍

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛

سگ خونگی داشتن سخته ، مجبوری به ی سری از کثیف کاریاش چشم پوشی کنی ... این موجود هر چقدم آموزشش بدی بره جای خاص شاش کنه ، بازم روزی میرسه که تو خونه و وسط فرش این کارو انجام میده ...

گربه خوبه ... خیلی حیوون تمیزیه ... از سگم با مزه تره 

من تجربه جفتشم داشتم ...