2737
2734

من امروز با تجویز پزشک برای دخترم سه سالم کفش طبی خریدم. تقریبا یه سه ساعتی پوشیده. الان پادرد داره به نظرتون زیاد پاش کردم. باید روز اول از تایم کم شروع میکردیم. بعد اینکه ممکنه پادردش بخاطر نامناسب بودن کفش باشه ؟ 

مشکل پاهاش چیه؟ مگه قالب گیری نکرد؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله . بخاطر صافی کف پا

اشکال نداره عادت میکنه.

من از وقتی خونه نشین شدیم واسه کرونا پاش نکردم  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2738

اینکه پاش درد میکنه نشونه خوبی مگه با نسخه پزشک نخریدی براش نگفت چند ساعت پاش باشه. پسرم دوساله بود کرفتیم پاش پرانتزی بوددکتر کفت ت خونه هم پاش باشه

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
نه الزلما راحت تر نیست . قسمت پنجه و پاشنه اش مثله سنگه. قراره  ایرادهای پا رو درمان کنه.

متوجه شدم شاید یهویی مدت زیادی پاش بوده اذیتش کرده ماساژش بده اگر برای روند درمان بد نیست و اینکه باید دکتر تجویز کرده باشه؟

یهو دیدی خوردمت😏
زده نشد از کفش . دختر من قراره تو خونه پاش کنه. شما چندساله بود کفش پاش کردید ؟

نه عاشقشه.

از ۴.۵ سالگی پوشیدم پاش.الان ۵.۵ سالشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
اشکال نداره عادت میکنه. من از وقتی خونه نشین شدیم واسه کرونا پاش نکردم    

تو خونه پاش کن . گفت بهتره یه جهت واسه خونه و یه جفت واسه بیرون بخرید . حالا ما فعلا تو خونه ایش رو خریدیم تا بعد کرونا😂😂 .همین شد 350 

2706