2726
عنوان

بچم تکون نمیخوره خیلی نگرانم

371 بازدید | 31 پست

دیشب رابطه داشتم دیگه بعد از اون بچم تکون نمیخوره،سونوگرافیا تو شهرمون هنوز باز نشدن که برم.شربت شیرینم خوردم ولی باز تکون نخورد

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘
ب پهلو چپ خوابیدی؟ رابطه مشکلی نداره اصولا چون دهانه واژن بستس

آره به پهلوی چپ خوابیدم بعد از شربت خوردن

اگه دوست داشتین یه صلوات بفرستین واسه سلامتی نینیم و اینکه سر وقت بدنیا بیاد انشاالله😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند هفته ای؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728

عزیزم حرکات بچه از ۲۸ هفته به بعد باید کنترل شه!!!

خیلیا تا هفته ۲۲ اصلا حس نمیکنن تو از الان چک میکنی؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

شربت تنها نه.غذایی چیزی هم بخور که سیر باشه.بعد شربت هم بهور بخواب به پهلو.ربطی به دابطه نداره.بجه منم خیلی وقتا ابدا تکون نمیخورد.وقتی دنیا اومد من بیست تا نوار قلب گرفته بودم تو خونه تلنبار

هنوز ۲۰ هفته ای نگران نباش الان اونقد حرکاتاشون زیاد و قوی نیس من هفته های اخر این شیرینی جواب میدا ...

یعنی ممکنه یه روز کامل تکوناشو حس نکنم؟

اصلا استرس نداشته باشین من تو دوران بارداری خیلی استرس داشتم حتی دو. روز. مونده به زایمان تکوناشو حس نمیکردم رفتم نوار قلب ولی خداروشکر. چیزی نبود. استرس بدترین چیزه بعدش انشالا بچه بیاد دیگه نه خواب دارین و نه استراحت ،بعضی وقتا کم تکون میخوره یا اصلا نمیخوره ، 

عزیزم حرکات بچه از ۲۸ هفته به بعد باید کنترل شه!!! خیلیا تا هفته ۲۲ اصلا حس نمیکنن تو از الان چک می ...

آخه دقیقا بعد از رابطه دیگه نفهمیدم تکوناشو.گفتم شاید مشکلی واسش پیش اومد بابت همین

شربت تنها نه.غذایی چیزی هم بخور که سیر باشه.بعد شربت هم بهور بخواب به پهلو.ربطی به دابطه نداره.بجه م ...

جدی؟خب خداروشکر خیلی نگران بودم،البته هنوز ناهار هم نخوردم،فقط یه لیوان شربت خوردم

2706