1874
1924
عنوان

بچه های تاپیک jojegg :بورس

249163 بازدید | 23643 پست

بچه های خودمون بیاین اینجا تاپیک جدا زدم برای بورس (فقط عرضه اولیه)

»❤️»وقتی در مورد کاری که میکنی اشتیاق داشته باشی!انرژی مثبت را احساس میکنی..به همین سادگی««❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
میشه برام توضیح بدید من الان سجام ثبت نام کردم چجوری برم کارگزاری مفید چجوری بورس بخرم و ....

تاپیک های فکر اقتصادی بخون عزیزم حتماً چون همش اموزش خرید و فروش و اینا

»❤️»وقتی در مورد کاری که میکنی اشتیاق داشته باشی!انرژی مثبت را احساس میکنی..به همین سادگی««❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

باشه الان این ثبت نام سجام به چه درد من می خوره 

کد سجام ک اومد برات برو کارگزاری برای ثبت نام کد بورس کپی شناسنامه کارت ملی ادرس کد پستی ببر /اها کد سجام هم الان هیچ بدردت نمیخوره اصل کد بورسی/راستی دوستم سهام میخری نه بورس

1922
کد سجام ک اومد برات برو کارگزاری برای ثبت نام کد بورس کپی شناسنامه کارت ملی ادرس کد پستی ببر /اها کد ...

نمی دونم فرق سهام و بورس چیه و از کجا فهمیدی من سهام میخرم بعدشم اینکه  یگه مدرک دیپلم نمی خواد ؟ 

نمی دونم فرق سهام و بورس چیه و از کجا فهمیدی من سهام میخرم بعدشم اینکه  یگه مدرک دیپلم نمی خواد ...

عزیزم خب بورس اسم کلی هست اونی ک همه میخرن سهام هست /نه مدرک نمیخاد دیگه, تازه میخای وارد بشی با پول کم شروع کن راه بیوفتی

1911
1826