2733
2734
عنوان

ریزش مو بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 16587 بازدید | 26 پست
چکاپ کامل دادم گفت مشکلی نداری  کپسول اکوفان چیکار میکنع ؟؟ قرض زینک کاربرد نداره؟

ببینید قرص زینک اشتها میاره و خیلی قوی نیست اگر لاغری مشکلی نداری با چاق شدن خوبه ولی قوی نیست 

کپسول اکوفان عالیه برای تقویت ناخن ،جوانسازی پوست ضدپیری هست و رویش مجدد مو تقویت مو 

البته حداقل ۶ماه کلا داروی تقویتی باید مصرف کنید که جوابدهی قطعی بگیرید

من حدود۳_۴ماه بعد زایمانم ریزش شدید مو داشتم،به دکترم که گفتم در جوابم گفتن طبیعیه کم کم داره درمیاد ...

یعنی ۳_۴ماه بعد از زایمانت ریزش شروع شد یا تا ۳_۴ماه ادامه داشت؟ من ۱۸روزه زایمان کردم هنوز شروع نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ۳_۴ماه بعد از زایمانت ریزش شروع شد یا تا ۳_۴ماه ادامه داشت؟ من ۱۸روزه زایمان کردم هنوز شروع نشد ...

۳ماه بعد زایمان شروع شد،هنوز برای شما زوده عزیزم تا می تونیداینروزا ازخودتونو نی نی عکس بگیرید 🤭

عزیزم ریزش مو بعد زایمان از فقر آهن و استرس هست 

و دلیل دیگش ۹ماه باردار بودنه که جنین مواد مغذی رو از مادر میگرفته 

۱ماه بعد زایمان باید آهن و مولتی ویتامین و زینک مصرف بشه

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2731
سلام شما ريزشتون خوب شد من ٢ساله زايمان كردم هنوز ريزشم خوب نشده كف سرم معلومه ديگه خجالت ميكشم😭😖

کمتر شد

برو دکتر

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2738
ن عزیزم همچنان داره موهامو می ریزه

من الان دخترم نزديك ٢سالشه هنوز خوب نشدم ٤تا دكتر رفتم كلي ويتامين ميخورم مزو انجام دادم تونيك ضد ريزش و شامپو تاثير نداشته كف سرم معلومه خيلي اعصابم خورده😖