2733
2734
عنوان

ریزش مو بعد از زایمان

16591 بازدید | 26 پست

من۱۸روزه زایمان کردم هنوز ریزشی ندیدم، چه مدت بعد از زایمان ریزش مو شروع میشه؟ واسه درمانش باید چیکار کرد؟ و اینکه بعدا دوباره درمیاد؟

من ک تقریبا چهارماهه زایمان کردم ب شدددددت ریزش دارم قبلا اصلا نداشتم

تقریبا از دوماهگی شروع شد فک کنم خودشم خود ب خود قطع شه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزار ریزش پیدا کنی بعد دنبال درمان باش (شوخی)و وقتی درمانشم پیدا کردی منو خبر کن که واقعا محتاجم ، 

من قرص زینک گرفتم دارم مصرف میکنم هنوز کونتیجه ای نگرفتم بنچه بنچه موهام میاد تو دستم اصلا نیاز ب قدرت هم نداره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

من موهام‌ خیلی‌ ریزش‌ داشت‌ فقط کپسول سلن‌ پلاس‌ آپوویتال‌ 

۲۰ روز‌ مصرف‌ میکنم‌ عالیییییییییه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

شما وقتی زایمان می‌کنی کلا بدنت سیستم ایمنیش میاد پایین

پیشنهادی ک به شما دارم مصرف کپسول فارماتون هست 

که عالیه و بمب ویتامین‌ها هست 

و مصرف کپسول اکوفان یا ساپلاس مدز 

که برای پوست مو ناخن یکی از این دو مورد عالیه

2738

من هر قرصی‌ رو مصرف‌ کردم ولی سلن‌ پلاس‌ واقعا نتیجه‌ داد‌‌ خیلی‌ خوبه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
کپسول اکوفان مصرف کنید حداقل ۶ماه  و حتما چکاپ کامل هم بدید

چکاپ کامل دادم گفت مشکلی نداری  کپسول اکوفان چیکار میکنع ؟؟ قرض زینک کاربرد نداره؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
رعایت نکنید و درمان نشه آسیب جبران ناپذیری اتفاق میوفته کپسول اکوفان یا ساپلاس مدز مصرف کنید چکاپ کا ...

حتما

ممنون

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
من که هم پشت دندونام لک سیاه افتاد البته دوسه تا دندونام، هم ریزززززش مو شدید دکترم میگه قرص آهن و ...

لک سیاه بخاطر خراب شدن دندان یا جرم گرفتن هم هست

قویترین قرص برای شما مصرف کپسول اکوفان هست +

مصرف ویتامین دی 

2706