2737
2734

@الگوریتم    

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل اینکه تاپیکای منو با دقت نخوندی در مورد مادرشوهرم گفتم که بیماره و حتی اونجا هم اشاره کردم که رابطه خوبی داریم

در مورد شوهرم نگفته بودم معصومه حتی تعریفشو نکرده بودم ولی الان میگم حیلی خیلی مرده خوبیه ولی دلیل نمیشه هیچ دلخوری نداشته باشیم هر چند بعدا فهمیدم من خیلی حساسم و به یک نگاه معمولی همسرم از پنجره حساس بودم

بعضی ادما اونقدر بدبخت هستن که دوست دارن در زندگی دیگران دنبال بدبختی بگردن ولی خیالت راحت من خیلی خوبم

ضمنا من درباره ی تاپیکای قبلی تو نظر ندادم هر چند اونا هم پر عقده بود

2728

اخه من اصلا بهش نگفتم زندگیت مشکل داره در مورد تاپیکی که گذاشته بود نظر دادم اون نفرین کرد و گفت که انشاالله خانواده بدی نصیبت بشه منم گفتم من اردواج کردم و خانواده شوهر خوبی داره واقعا هم همینطوره و مثل اینکه ایشون خیلی ازین حرفم ناراحت شده

2738
شمام رفتی تاپیک قبلی اونو خوندی  اگه اشتباه نکنم گفتی با خانواده شوهرشم مشکل داره  بنظرم ک ...

ممنون عزیزم،من میخواستم فقط بهش بگم که تاپیک قبلیا رو خوندن و زود قضاوت کردن چقدر دل ادمو میشکونده

من ۶ساله ازدواج کردم ۲سالم هست عروس داریم شانس ما دوتا مشکل تو فاصله کمی تو زندگیم اتفاق افتاد که تاپیک زدم دلیل بر این نمیشه که من بد مطلق باشم😘😘😘😘

اخه بعد قفل کردن دوباره باز کرده برای من پیامی داده بعد دوباره قفل کرده

من نمیخواستم ناراحتت کنم فقط خواستم بدونی عجولانه قضاوت کردن ادمو تا چه حد ناراحت میکنه،من از رو تاپیکای قبلی قضاوتت کردم که مادرشوهرت به شما میگه دزد شوهرتونم جسارتا خونه های مردمو دید میزنه(درصورتیکه شما میگی هر دو موردش اشتباهه و قضاوت عجولانست) فقط خواستم همینو بهت ثابت کنم وگرنه من چرا باید از بدبختی یه انسان دیگه خوشحال باشم؟؟؟بازم اگه ناخواسته ناراحتت کردم معذرت عزیزم😘😘😘

من نمیخواستم ناراحتت کنم فقط خواستم بدونی عجولانه قضاوت کردن ادمو تا چه حد ناراحت میکنه،من از رو تاپ ...

من ناراحت نشدم شما اونقدر ناراحت شدی که چیزایی که خوندی هم اشتباه نوشتی تا خودتو قانع کنی همه مثل شمان برام مهم نیست

شمام رفتی تاپیک قبلی اونو خوندی  اگه اشتباه نکنم گفتی با خانواده شوهرشم مشکل داره  بنظرم ک ...

نه شما اشتباه خوندی اونا کاربرای دیگه بودن من فقط راجع به همون تاپیکش نظر دادم ضمنا میتونید تاپیکای منو بخونید تا بفهمید این خانم نه تنها در مورد خودش بلکه برای همه واقعیتا رو هر جوری که دوس داره میبینه