2737
2734
عنوان

خانوم معلم ها تشریف بیارن

751 بازدید | 62 پست

خانوما شما چه میکنید با تدریس مجازی؟ اصلا تدریس و فراگیری دانش آموزا سودمند هست؟ بنظر من فقط وقت تلف کردنه از ۲۰ تا دانش آموز ۳ نفر به زور آنلاین میشن تازه درس و تکلیف هم میگیم همون سه نفرم تحویل نمیدن.حالا رئیس نشسته توخونه اش تخمه میشکنه به مادستور داده با ویس و فیلم خودتون تدریس کنید 😐 که بعدا بشیم سوژه رسانه ها😑😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا اوضاع منم همینه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

من معلم نیسم ولی هرشب املا و مشق و ریاضیه پسرمو میفرسم برا معلمش میذاره کانال، این اپلیکیشن شادو نتونسم هنوز عضو شم شما نمیدونی چیکار باید کنم😥😥😥

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2738

من معلمم و مخالف تدریس مجازی ،از بس دانش اموزا پررو شدن توی فضای مجازی اجازه هر بی احترامی را هم به خودشون می دن ،نصفه شبی انلاین می شن سوال می پرسن بعد میگن ببخشید اخه شما انلابن بودین اومدیم اشکال بپرسیم

خوشبحالتون 

پا انداختین رو پا و حقوقتون رو میگیرین

ما کارمندا مدام سر کاریم

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
من معلم نیسم ولی هرشب املا و مشق و ریاضیه پسرمو میفرسم برا معلمش میذاره کانال، این اپلیکیشن شادو نتو ...

فیلتر شکن رو خاموش کنید ،مرورگر رو بروزرسانی کنید بعد ثبت نام کنید

خوشبحالتون  پا انداختین رو پا و حقوقتون رو میگیرین ما کارمندا مدام سر کاریم

عزیزم کارت مال من۳۰ تا پسرجغله ابتدایی براتو

مجازی درس بده

البته باحقوق من

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2706