2726

دوستان من این دوماهه پریودم انگار بهم میریزه" مصلن ماه قبل با یک روز تاخیر پری شودم" و این ماه هم این دو روزه از پریم میگزره و هنوز پری نشودم یعنی باید چهارشنبه پری میشودم  حالمم خیای بده سرگیجه ی بدی دارم خدا کنه تاخیرش زیاد نیه لاقل فردا پری بیاد😥

سلام دوستان

من ۲۶ خرداد اخرین پریودم بود

روز۱۳ سیکل فولیکول غالب داشتم ۴ تا

و امپول زدم

دیروز یعنی ۱۲ روز بعد از امپول و تخمکگذاری از دادم‌شد ۲۳ تیتر گفت  دوباره هفته بعد بیا 

و بی بی چکمم هاله نشون داد

امروز یعنی ۱۳ روز بعد از امپول هم بی بی هاله نشون داد

به نظرتون تاثیرات امپوله ۲۳ شدن ازمایش و هاله نشون دادن بی بی یا مثبته؟ 😍

اشتباهی تو اقدامی فروردین ۹۹ هم گذاشتم 🤦🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من این دوماهه پریودم انگار بهم میریزه" مصلن ماه قبل با یک روز تاخیر پری شودم" و این ماه هم ای ...

سلام عزیزم بی بی بزن ایشالا بارداری❣❣❣❣

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
2728
نه خداروشکر همیشه خوبه همه چیم حتی کوچکترین عفونتی هم ندارم شوهرمم عالیه کمرنگ میشه ولی بعد 5 روز&nb ...

خب پس نگران نباش توکل برخدا ایشالا هممون بزودی باردارمیشیم😊

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
سلام عزیزم "اره گلم خیلی ممنونم😘الحمدولله الان خیلی خیلی خوبیم🌹🌹 لامصب این اقدام ها بدجور رومُخهِ ...

خداروشکر هیچی مث سلامتی نیست.ایشالا که بارداری اگه خدایی نکرده نبودی بخاطر تییروئدت دکتر برو که بهت قرص بده اونجوری زودترباردارمیشی بهش بگو اقدامی

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
سلام دوستان من ۲۶ خرداد اخرین پریودم بود روز۱۳ سیکل فولیکول غالب داشتم ۴ تا و امپول زدم دیروز یع ...

عزیزم ایشالا بارداری ولی باید کمه کم ۱۴ تا۱۶روزاز امپول بگذره چون کاذب نشون میده.دوروز دیگه بی بی بزن اگه پرنگ شد بارداری ایشالا❤❤

خدا بخواد همه چی میشه🤗🌷
خداروشکر هیچی مث سلامتی نیست.ایشالا که بارداری اگه خدایی نکرده نبودی بخاطر تییروئدت دکتر برو که بهت ...

اره عزیزم دکتر میرم'ولی خب من ۳ ساله داروی تیروعید مصرف میکنم یعتی هیچوقت بی خیالش نبودم" جالبع با وجود پریود منظم تخمک گذازی منظم باردار نمیشم"باید برم دکتر

2706