2726
عنوان

اقدامی ها بیایین ی دیقه لطفا

286 بازدید | 81 پست

سلام بچه ها من میخواستم اقدام کنم اوایل فروردین میخواستم برم دندان پزشکی اسفند ولی این کرونای لعنتی نگذاشت  بنظرتون ماه دیگه اقدام کنم میشه دندان پزشکی نرم؟؟؟؟شماها رفتین دندان پزشکی؟

دکترم گفته بود بهتره زودتر اقدام کنم 

من همون ۸ ماه پیش رفتم دندون پزشکیو.اگه خراب داشته باشی تو بارداری بدتر میشه و اگه درد بگیره نمیتونی کاری کنی بایو تحمل کنی دردو

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نرفتم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728

بچه ها تورو خدابه دا دم برسید

پرین دلم منظمه .3روزه تاخیر دارم.شب بیبیم منفی شد هیچ علاعمی ندارم؟؟چمه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

دندون من یه پوسیدگی خیلی جزئی داره ک اصلا درد هم نداره قبل کرونا چن تاش رو درست کردم دیگه کرونا اومد نتونستم برم اقدام کردم💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706