1735
1707
عنوان

کمک کنین دارم دق میکنم

79 بازدید | 6 پست

دیگه خسته شدم از بس تو سری خوردم هیچکس رلضی نیس بینیمو عمل کنم همه میگن خوبی درحالی ک پشت سرم بهم میگن دماغ دراز سخته خیلی اخه وقتی بچه بودم افتادم و بینیم شکسته افسرده شدم

وا خب عمل کن🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

اگه پول داری عمل کن خب .  اما پیش یه دکتر عالی . یه بار پول بده و عالی عمل کن. .چون بینی خیلی مهمه و تو مرکز صورت هست باید خوب عمل کنی 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718