2733
2734
عنوان

این مطلب مهم رو خوندید؟؟؟

486 بازدید | 10 پست

سلام شما هم این مقاله رو خونید؟ من از وقتی این مطلب خوندم خیلی ترسیدم بابت مواد غذایی که مصرف میکنم ، این که کدومشون تراریخته اس کدومشون نیست .

https://bit.ly/2Rz4gZ0

لینک آبی نی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

همه مواد غذایی که بصورت صنعتی مصرف میشه  تراریخته هست .واینکه بعصیا تو تبلیغات میگن غیر تراریخته یا میگن ارگانیک چرتو پرتی بیش نیس . مایه استاد داشتیم صنایع غذایی خونه بوده میگفت . اصلا غیر تراریخته و ارگانیک خیلی خیلی در دنیا کم تولید میشه وگرونه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مواد غذایی که بصورت صنعتی مصرف میشه  تراریخته هست .واینکه بعصیا تو تبلیغات میگن غیر تراریخت ...

بالاخره نسبت به مواد غذایی که باید مصرف میکنیم خیلی باید دقت کنیم اینکه مواد غذایی رو دستکاری ژنتیکی نکنن خیلی مهمه 

2728
همه مواد غذایی که بصورت صنعتی مصرف میشه  تراریخته هست .واینکه بعصیا تو تبلیغات میگن غیر تراریخت ...

آره اینکه شرکت های مواد غذایی از این مواد استفاده نکنن خیلی مهمه به نظرم

2738
واقعا این موضوع خیلی ترسناکه کاش زودتر از اینا از ضررای تراریخته  آگاه میشدیم.باید به خریدامون ...

آره واقعا منم ترسیدم مخصوصا که تغذیه به مرور زمان روی بدن تاثیرشو نشون میده واقعا باید دقت کرد