2733
2734
عنوان

آلرژی کودکان

58 بازدید | 7 پست

سلام مامان جونا پسرمن وقتی گرمی میخوره خیلی اذیت میشه 27ماهش یک شب خواب راحتی نداشته الان با وضعیت کرونا مطب هم نمیشه برد میخام ببینم کسی هست بچش الرژی داشته باشه به غذا گرمی بخاره یا کهیر بزنه من خودم الرژی دارم لوراتادین هرشب میاندازم میخام ببینم دکتر به بچه هاتون برا الریش چی تجویز کرده ممنونم

دخترعمومن دخترش الرژی داشت دکتر براخودش تمام خوراکیهای الرژی زا رومنع کرد و توخونه هربویی رو چه روغن چه اسپند هرچیزی رو وگبهش گفت باید رعایت کنن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلرژی خیلی تخصصیه دختر من تحت درمان خدا رو شکر خوب جواب داده

خداروشکر رشد قد و وزنش چطور بود بخاطر الرژی امکان داره رشدش پایین باشه یا ربطی نداره به غذا الرزی داره دخترتون؟

2728
دخترعمومن دخترش الرژی داشت دکتر براخودش تمام خوراکیهای الرژی زا رومنع کرد و توخونه هربویی رو چه روغن ...

چقدر سخت اگه بخام حذف هیچ غذای مفیدی نامی مونه بهش بدم

خداروشکر رشد قد و وزنش چطور بود بخاطر الرژی امکان داره رشدش پایین باشه یا ربطی نداره به غذا الرزی دا ...

دختر من خیلی ضعیف بود 

چون همه ش مریض بود

شاید الان یه کم بهتر شده خدا رو شکر

حتما ببرش متخصص آلرژی

چقدر سخت اگه بخام حذف هیچ غذای مفیدی نامی مونه بهش بدم

عزیزم فک میکنم پسرت طبعش گرمه الرژی نداره سعی کن یک مدت گرمی وسردی رو باهام بدی متعادل بشه ببین بازم واکنش نشون میده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738