2726
عنوان

یهویی

926 بازدید | 29 پست

یهویی یادش میافتم. یهو صداش میاد تو گوشم.یهو فکر میکنم داره تو خونه راه میره. یهو دلم بهونه بچگیاشو میگیره. یاد تند تند راه رفتناش. یاد اشتباه شعر خوندناش.یاد مامان مامان گفتناش.... 

دلم یهویی برای همه بدنش تنگ میشه. برای موهای فرفری اش. برای چشای درشتش. برای انگشتای دستش. 

یهو یادم میافته چقدر زود بردمش مهد کودک . لعنت به من. چقدر گریه میکرد روزای اول مهد. لعنت به من   

یهو یادم میافته چقدر براش مادری نکردم. چقدر براش لالایی نخوندم شبا. چقدر زود خوابوندمش شبا.چرا نزاشتم بیشتر کنارم بازی کنه. شیطونی کنه.

یهویی دلم تنگ میشه. یهو دیوونه میشم. 

یهو اشکام میریزه.ب زمین و زمان گیر میدم.

میبینم صبح شده و من باز هم خوابم نبرده😢

لعنت به دلی که اینقدر زود به زود تنگ میشود😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه الان کجاست؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
آره سخته 🌹 از یادم نمیره هیچ وقت 

ای تبرکی تو

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

الان کجاست مگه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

انشالله خدا کمکت کنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

خدا دلتو اروم کنه عزیز دلم.برو ببینش حتما.من وقتی بچه بودم یه دوره ای تو شرایط شما بودم مامانم ولم نکرد میومد دیدنم میومد برام به عالمه چیز میز میخرید الان همش خداروشکرمیکنم که ولم نکرد اون موقع ها.خدا برام نگهش داره اون موقع ها واقعا محبتش برام دلگرمی بود.توام زیاد برو ببینش عزیزم.بزار بدونه دوسش داری

2706