1874
2079
عنوان

یهویی

895 بازدید | 29 پست

یهویی یادش میافتم. یهو صداش میاد تو گوشم.یهو فکر میکنم داره تو خونه راه میره. یهو دلم بهونه بچگیاشو میگیره. یاد تند تند راه رفتناش. یاد اشتباه شعر خوندناش.یاد مامان مامان گفتناش.... 

دلم یهویی برای همه بدنش تنگ میشه. برای موهای فرفری اش. برای چشای درشتش. برای انگشتای دستش. 

یهو یادم میافته چقدر زود بردمش مهد کودک . لعنت به من. چقدر گریه میکرد روزای اول مهد. لعنت به من   

یهو یادم میافته چقدر براش مادری نکردم. چقدر براش لالایی نخوندم شبا. چقدر زود خوابوندمش شبا.چرا نزاشتم بیشتر کنارم بازی کنه. شیطونی کنه.

یهویی دلم تنگ میشه. یهو دیوونه میشم. 

یهو اشکام میریزه.ب زمین و زمان گیر میدم.

میبینم صبح شده و من باز هم خوابم نبرده😢

لعنت به دلی که اینقدر زود به زود تنگ میشود😢😢

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
آره سخته 🌹 از یادم نمیره هیچ وقت 

ای تبرکی تو

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
چقدر حسرت توی دلم جا موند😔

عزیزم😔😔😔😔😔😔

😍آبجی سادات خودتم جیرانم😍قرار بود که راهت را ادامه دهیم ای شهید!ماراببخش که املایمان قدری ضعیف است...مااکنون راحت ادامه میدهیم....

الان کجاست مگه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2032

انشالله خدا کمکت کنه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

خدا دلتو اروم کنه عزیز دلم.برو ببینش حتما.من وقتی بچه بودم یه دوره ای تو شرایط شما بودم مامانم ولم نکرد میومد دیدنم میومد برام به عالمه چیز میز میخرید الان همش خداروشکرمیکنم که ولم نکرد اون موقع ها.خدا برام نگهش داره اون موقع ها واقعا محبتش برام دلگرمی بود.توام زیاد برو ببینش عزیزم.بزار بدونه دوسش داری

2104

نمی دونم امشب چی کجا دیدم. کدوم بچه ای رو دست تو دست مادرش دیدم. کدوم عکسای قدیمی اشو دیدم. کدوم شعراش اومده تو ذهنم؟

باز دیونه ام کرده. 

نمیتونم چیزی راجع به بچه ها ببینم. دلم غش میره. دلم تنگ میشه. 

یهوویی میگم 

کاش بیشتر بغلش میکردم 

کاش بیشتر دستای پینه بستش رو میبوسیدم 

کاش بیشتر باهاش درد و دل میکردم 

کاش بیشتر موهای سفیدشو بودمیکردم میبافتم شونه میزدم درد دارم  دردی سرد و تلخ به سردی ششمین روز مهرماه 

لمس دستان پینه بسته تو اخر مرا به جنون میکشد 

این روا نیست برای دیدنت دست به دامن آسمان شوم تا به خوابم بیایی گیس گلابتونم 

مامانم❤️

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
پیش باباش و زن باباش

هست و سلامت 

این مهمه عزیزدلم 

قوی باش♥️♥️

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
خدا دلتو اروم کنه عزیز دلم.برو ببینش حتما.من وقتی بچه بودم یه دوره ای تو شرایط شما بودم مامانم ولم ن ...

هفته ای یه بار میبینمش. ولی خیلی کمه. 

وقت نمیشه ازش لذت ببرم😔

1718